Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lany de nemtom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany de nemtom hogy mondjam meg neki szerintem en is tetszem neki me folyton piszkal es mindig mosolyog ram de en biztosra akarok menni mit teegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
"Etelka, teccő nekem!"
2010. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14 eves srac
2010. márc. 3. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Most akkor fiú vagy lány?
2010. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Még a talicskádat is megtolnám, nemtomkicsoda"
2010. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14 eves srac vagyok
2010. márc. 3. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bátortalan vagy, talán először informálódj a barátnőjénél, hogy, mintegy mellékesen, mit gondol rólad az a bizonyos lány. Elhintheted továbbá, hogy "jófej", "kedves-aranyos", biztos a fülébe jut.

Ha bátrabb vagy, hívd el vmilyen semleges progira barátokkal: bowlingozni, biliárdozni. Ha ott, sulin kívül is adja a jeleket, tovább lehet lépni egy négyszemközti talira.

Sok szerencsét!

2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!