Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valentin nap és egy tanárom?

Valentin nap és egy tanárom?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és bele vagyok esve az egyik tanáromba, táncoltunk a szalagavatón, sokszor megpuszil, megsimogat, szerintem ő is szeret engem, és ma kívántam neki boldog Valentin napot, meg is akartam puszilni csak nem voltunk egyedül, de majd holnap.

Elgondolkoztam hogy lehet hogy túl intim kapcsolatot folytatok vele?

Mit gondoltok? Ez még belefér, vagy már sok?

Mit tanácsoltok?

18/l



2017. febr. 14. 20:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Amig a diakja vagy ne nagyon mozdulj ra utana senkinek semmi koze hozza.
2017. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő már ötvenes éveiben jár- hogy a privát üzenetekre itt válaszoljak.
2017. febr. 14. 21:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez a korkülönbség sok lenne, de te tudod hogy ez jó e neked. Minden esetre én is csak azt tudom mondani, mint #1, hogy amég tanít téged, addig ne kezdjetek egymással.

Utána (amennyiben nem nős, vagy nincs élettársa) már csinálhattok bármit.

2017. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja de, nős. De nem akarok hozzámenni, tehát nekem az mindegy hogy nős-e.
2017. febr. 14. 21:14
 5/15 anonim ***** válasza:

És ő mit reagált a valentin napi köszöntésedre? Mert ez sem mindegy. :) No meg az sem, hogy a tanárod mennyi idős...


Amúgy szerintem igen, nyilvánvalóan eléggé intim már ez a viszony kettőtök között, de ha mindketten akarjátok egymást, akkor még várjatok legalább addig vele, amíg le nem érettségizel. Utána már senkinek semmi köze a magánéletetekhez.

2017. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A másik két válaszodat csak most olvastam. Ez esetben is várni kellene arra, hogy leérettségizz, de semmi komolyra ne számíts.
2017. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
55%
Jó, 18 éves kis lány 50-es házas férfival kavarna...gratulálok! Istenem, miért büntetsz engem ilyen ember társakkal? Elég belegondolni és felfordul a gyomrom. Normális vagy?
2017. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy le akarok vele feküdni, a legidősebb pasi akivel kavartam is csak 47 volt.

Őt egyszerűen csak szeretem. Nagyon. De szexelni azért nem akarok vele.

2017. febr. 14. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:
De arra még mindig nem válaszoltál, hogy ő mit reagált a valentin napi gratulációdra...
2017. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Örült neki, kedvesen fogadta, aranyos volt, mosolygott, ő is viszont kívánta nekem.
2017. febr. 14. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!