Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az jó ajándék lenne a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ajándék lenne a páromnak Valentin napra ha vibrátort veszek neki?

Figyelt kérdés

Nekünk még soha nem volt de mostanában beszéltünk róla hogy be kéne szerezni egyet,persze nem azért h akkor használja ha nem vagyok otthon hanem egymás szórakoztatására.

A virág az ékszer az édesség a közös program ezeken már rég túl vagyunk,igaz nem romantikus ajándék de mindenképp egyedi.

Vagy elég gáz és inkább felejtsem el?


2017. febr. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked és a párodnak kell tudnotok..Szerintem elég gáz ajándék egy vibrátor Valentin napra. Én a helyedben nem erre az alkalomra venném, hanem "csak úgy", alkalom nélkül.
2017. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek vennél vibrátort annak a lánynak akivel szexelsz? Te már nem vagy neki elég?


Vibrátort 18. szülinapra szoktak ajándékozni poénból, és akkor is nők adják nőknek, mert ha én férfiként adnám, az már "szexuális zaklatás".

2017. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy én nem vagyok elég,csak szeretnénk újítani szexuális téren.Nyitottak vagyunk sok téren és a legtöbb be is vált,mellesleg a vibrátor nem csak a nőnek okozhat örömet.
2017. febr. 3. 20:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy már több mit 5 éve együtt vagyunk,úgyhogy nem hiszem hogy zaklatásnak venné :D
2017. febr. 3. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A kedvemért add át úgy,hogy -tessék,bmeg magad.- légysziiii
2017. febr. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Félre értitek én tényleg nem azért venném,hanem hogy szórakozzunk vele :D
2017. febr. 4. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!