Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mégis miért olyan vicces?

Ez mégis miért olyan vicces?

Figyelt kérdés
Múltkor tesiórán véletlen lerúgtak labdával.A fejemet találta volna el, de fel tudtam húzni a kezemet így azt találta el a labda.Pár ember annyira elkezdett röhögni, hogy már szinte a földön fetrengtek, pedig mikor eltalált a labda nem csináltam semmit.Oké persze fájt, de annyit sem mondtam, hogy "au". Nem rogytam le a földre,nem kezdtem el sírni,nem látszott rajtam a fájdalom.Ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy terminátor vagyok, csak azt, hogy semmi okot nem adtam a röhögésre.
2017. febr. 20. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ebben semmi vicces nem volt,egyszerűen ők idétlenek.Ne is foglalkozz velük!
2017. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tarcza Zsolt ***** válasza:
0%
Teee fogalmam sincs... Lehet nem is rajtad röhögnek. Egyébként nem is éppeg értem hogy mi történt tesiórádon, hogyha csak símán így elmagyarázod a szavaiddal.
2017. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Tessék?

2017. febr. 20. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Azért nevetnek, mert azt hiszik, hogy ez a feladatuk. Ezt látták másoktól, azt hiszik ezt kell csinálniuk, és azt hiszik, hogy a haverjaik is ezt várják el tőlük. Illetve ha az egyik elkezdi, szinte már akaratlanul is rákezdenek a többiek.
2017. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az vicces ha valakit eltalál egy labda. Nem a személyed ellen irányult, bárki mással történik szintén nevettek volna. Ha komoly probléma lett volna belőle mert megsérülsz akkor mondjuk nem hiszem.

Én is szoktam nevetni ha valakit fejbe dobnak, és én is ki vagyok nevetve ha fejbe találnak. Ez nem személyes, csak ez van. Ennyivel is elviselhetőbbé lehet tenni a sulis unalmat.

2017. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-ösnél a pont.

Én egyszer a kispadon ültem egy barátnőmmel míg a többiek röpiztek. Selfiezgettünk majd egyszer csak fejen talált a labda. Pont sikerült megörökíteni képen ahogy a labda kb 1 cm-re suhan a fejemtől de még nem talált el, én meg csak vigyorgok mit sem sejtve még :DDD Életem legjobb képe

2017. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tarcza Zsolt ***** válasza:
0%
Egy szóbelién elmagyarázott eseményt elég nehéz megérteni. De látom kaptál nálam is jobb választ.
2017. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, néha én is röhögök ilyeneken, de inkább az emberek reakcióin :D Amúgy köszönöm a válaszokat.


Tarcza Zsolt

Baj, hogy nem vagyok írástudatlan s*gg?

2017. febr. 21. 15:17
 9/9 Tarcza Zsolt ***** válasza:
0%
Nem aszontam embe, de nehéz egy ehhez hasonló eseménynek magyarázatot mondani és még meg is érteni. Én azza vótam hogy nem tégedet röhögtek me például én személyesen nem röhögnék ilyesmin. Amit értettem ebben az az alapja, tehát ekapott a labda s röhögtek. Bétesze minden mozgást belé, de én nem tudom eképzelni ezt az eseményt. Valahogy nem tudom előidézni a képet magamnak, vagy valami ilyesmi. Nem tudom elmagyarázni...
2017. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!