Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne kidekorálni az...

Hogyan lehetne kidekorálni az osztálytermünket?

Figyelt kérdés

Fehérek a falak, van 2 barna függönyünk, egy zöld parafa táblánk és egy nagyon ronda virágos poszterünk. Kicsit ki kéne pofozni. Arra gondoltam, hogy az osztályba vannak páran akik jól rajzolnak és esetleg a tanarainkat karikatúrában lerajzolhatnák. Vagy ez rossz ötlet? Megsértődnének?

Valaki mondjon ötleteket!



2017. febr. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz. Inkabb max egymast.

Meg masik poszter, virag...

2017. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A karikatúra nem jó ötlet. Ötletnek jó, de nem tanároknak. Nem minden tanár venné a poént, és gondolj bele... Egy karikatúra arról ismert, hogy kiemeli az ember legszembetűnőbb (általában legcsúnyább) vonását.

Kétlem hogy a tanáraitok, minden alkalommal amikor belépnek a terembe, önmaguk kissé elfuserált változatát szeretnék látni. Egy karikatúra egyszer jó. De egy idő után kellemetlen érzést kelthet a tanáraitokban.

Nem mellesleg, a tanárok szeretnék ha a diákjaik tisztelnék őket. Persze vannak a haver szerű tanárok akik jót nevetnek, de vannak akik inkább pofátlannak találnák.

Próbáljátok úgy kialakítani az osztálytermet, hogy egyaránt nektek is, és a tanáraitoknak is egy ilyen "energiát" adó megjelenése legyen.(Mert hát az iskolában a tanárok is és a diákok is fáradtak)

A karikatúra szerintem egy idő után nyomasztaná a tanárokat.

De ez csak az én személyes véleményem.

Mondjuk cseréljétek le a függönyöket egy kevésbé unalmas színre..

Ötleteim nincsenek... nem vagyok túl kreatív

2017. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor karikatúra kilove, köszi:)
2017. febr. 22. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik poszter nem megoldás?
2017. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom szerintem inkább hagyom az egész projektet mert nem igazán tudunk dűlőre jutni. Mindenkinek más tetszik. De köszönöm az ötleteket.💓
2017. febr. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!