Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel és hogyan tudnám kidekor...

Mivel és hogyan tudnám kidekorálni a szobám akár téliesre?

Figyelt kérdés
Az összes ilyen kérdést elolvastam már,de sehol semmilyen értelmes segítő választ nem találtam. Sajnos elég kicsi szobám van.Emeleten van a szobám,de a tető miatt elég alacsony a mennyezet,sőt ferde is.Ferdén tetőablakom van,rajta nem függöny,hanem ilyen lehúzós roló van..Krém színű a szobám,2 krém színű kicsi szekrény,polc a falon,nagy francia ágy,meg egy tv egy barnás kis álló szekrényen,és így ennyi a szobám.Csak sajnos annyira semmi nincs benne,hogy nem tudom mivel tudnám kidekorálni. Falra nem ragaszthatok semmit,mert szüleim nem engednék.Szöget végképp nem üthetek falba.Semmivel se lehet díszíteni. Már egy 20 centis kis karácsonyfát tettem az ágy mellé a puffra némi díszítésnek. Szeretnék valami égő sort a szobámba,de hova..Szeretnék a falra valami festményt,de hova hisz semmi egyenes sima rész nincs a szobámba. Ahol van is ott a polc van.Máshol a tető miatt ferde a fal. Az ágy fölött meg fekete fehér spirál alakú virágos tapéta van. :( Virág nincs a szobámba,mert hideg a szobám,radiátor szokott menni,de ha megy akkor meg nagyon meleg van. Nem növénynek való hely. Mikulás virágom van,de nem merem a levegő miatt felhozni. Nem bírná ki. Ötletetek van?

2014. dec. 14. 15:55
 1/2 anonim válasza:

Égősort éppenséggel a polcra is felerősíthetsz.

Esetleg mécses, azt a szekrényre is teheted. Meg szerintem a polcok széleire vagy a szerény tetejére aranyos dolgokat lehet tenni.

Nem tudom mire szeretnél dekorálni, hogy csak úgy vagy épp karácsonyra..

De amúgy nekem sincs nagy szobám, koporsó mennyezetem van és erkély ajtó. de meg lehet oldani.. de miaz hogy nem engednek a flara ragasztani?

2014. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh,hát a mécsessel anyának már megint baja lenne.Igaz,nem jönnek fel a szobámba,de mécsest se gyújthatok meg (baleset miatt) maximum csak rakhatok a szobámba ,dísznek'. És a falra azért nem tehetek semmit,mert igazából nagyon világos a fal és ha valamit ráragasztok majd leszedek nagyon meglátszódna a helye és csúnya lenne..de majd beszélek velük és hátha segítenek az égősorral kapcsolatba.Az csak nem gyullad fel..:D
2014. dec. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!