Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit válsztanátok?

Ti mit válsztanátok?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó évem az általánosban. Nem nagyin tudom elviselni az osztálytársaimat,mert folyamatosan piszkálnak,bármit is csinálok. Két osztály van a és b. É a b-be járok. Az a osztályosok a Velencei-tóhoz mennek osztálykirándulni és hát az drága lenne. Mi még nem tudjuk, hogy hiva megyünk. De az osztályból eddig három ember akar az a osztállyal menni. Ők hárman olyanok akiket a drága osztálytársaim nem nagyon bírnak. Eddig a b osztályos fiúkkal voltam, de elkezdtek piszkálni és akkot nekem annyi elég volt a társaságukból és valahogy odakeveredtem az a osztályos fiúkhoz, ők nem piszkálnak. Tegnap sétáltam haza az a-s fiúkkal és mondták, hogy menjek velük osztálykirándulni. Én mennék, de drága. Szerintetek mit csináljak? Köszönöm ha végig olvastátokk.

14/L



#osztálykirándulás #Velencei-tó #bunkóosztálytársak
2017. márc. 3. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed rá menjél a Velencei tóhoz.. Legfeljebb kihagyod majd a b-s kirándulást, az gondolom úgyse érdekel.
2017. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék sehova, inkább szerveznék valami jobb programot, olyanokkal akiket szeretek.
2017. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 11. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!