Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni gimnáziumokból?

Figyelt kérdés
Éppen aktuális nekem a pályaválasztás, de nem is ez a fontos.Debrecenben tervezek tovább tanulni, úgy, hogy Berettyóújfaluban lakok (kb 35 km- fél óra), csak gondolkoztam rajta milyenek lennének ott az osztály / évfolyamtársak.Azon is gondolkodtam, lehet piszkálni fognak, mert "vidéki" vagyok.Azért is írtam idézőjelben azt, hogy vidéki, mert elég sűrűn járok Debrecenbe, eléggé ismerem a várost.Visszatérve, akik Debrecenbe jártak gimibe, milyenek voltak velük az ottani tanulók?Jól kijöttetek-e velük (főleg akik vidékről jártak be), mennyire voltak segítőkészek, kedvesek?

2017. márc. 4. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy üzenetet, azt hiszem nekem is jól jött volna egy mentor ilyen korban.
2017. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fel a fejjel!Naponta 150-500 tanuló jár Debrecenbe,és nem csak Berettyóújfaluból,hanem Vekerdről,Mezősasról,Derecskéről , stb. Ők talán,-ha lehet a kifejezést használni,még "vidékiekebbek".Nem a lakhely alapján ítélik meg egymást a tanulók - szerintem.
2017. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez valamivel megnyugtatóbb :)
2017. márc. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!