Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyi elég lesz az érettségihez?

Ennyi elég lesz az érettségihez?

Figyelt kérdés
2018 ban érettségizek. Az a legnagyobb bajom, hogy 9.től 10. Osztályig nem tanultam semmit.. Rengeteg egyesem volt, kettesem, de voltak hármasaim és négyeseim is azért. 11.ben elkezdtem összeszedni magam.. jelenleg 4,3 az átlagom. Mindenre tisztességesen tanulok( érdekel is) ebben a tanévben még egyest illetve kettest sem kaptam. Ha így tartom magam. Átnézem a 9 és 10.es anyagot is ugye átfogok menni az érettségin? (Kereskedelmi szakközépbe járok)
2017. márc. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán, az érettségi nem nagy dolog, főleg nem középszinten.
2017. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átfogsz menni szerintem.
2017. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ugyan ez van velem is:D csak én még most 11.be sem tanulok igazán mondjuk nekem 9-10.be puskázás segitsegevel meglett mindenbol a minimum 3as vagy annal jobb kiveve matekbol

Én igazából csak a nyelvi éretségitől parazok meg a közgazdasági éretségitől

2017. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

olyanok átmentek nálunk egy 30ezres város gimijében, hogy nem is tudták Magyarország lakossága, melyik évszázadban volt a 2. világháború.


Egyébként nekem igazából nem sokat ért az érettségi előtti tanulás, mert semmire sem emlékeztem azokból és az érettségi tételek azokból azt hiszem 20 db van * 2 oldal. A fontos témaköröket át kell ismételni, én matekból külön tanárhoz jártam és 3 hónap alatt átvettük a 3 év anyagát, majd rájöttem, hogy nem is nehéz ez a matek csak nem figyeltem eléggé. Na mindegy, érettségi előtt 3 hónap akkor mindent bepótolhatsz.

2017. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!