Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet már ilyen köcsög a...

Hogy lehet már ilyen köcsög a tornatanár? 12/f

Figyelt kérdés
Ma tesin az öltözőben az egyik osztálytársamat piszkálták 3 gyerek aztán a tornatanár meg nem hagyta hogy elmondjuk hogy mi nem is bántottuk és kiküldött minket rövidnadrágban 5 fokban és 15 kőr futtatott velünk mikor a lányok meg ott bent azt csinálhatták amit akarnak és még sürgetett a tanár hogy fussunk gyorsabban és egész tornaórán szivatta az összes fiút....fusson ő hidegben rövidnadrágban .......megnézném hogy le tudna e futni 5 fokban 15 kőr a salakoson.............(58 éves)

2017. márc. 7. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Hol volt ma az országban 5 fok? :D
2017. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi volt de hideg volt
2017. márc. 7. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Az egész országban volt 15 fok mindenhol ember :D
2017. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem 15 fokban volt 5 kör futás éppen? :3 #hanglér
2017. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

wtf?


érdekes nálunk most is esik az eső

2017. márc. 7. 17:37
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

szia! szüleidnek kellene szólni.ők tudnak bemenni az iskolába, bejelentést tenni , ha sérelem ér téged!

én is szólnék ha hidegbe futtatnak a lanyomat!

2017. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 petizacc ***** válasza:
54%
Mi télen-nyáron kint voltunk, mivel nem volt tornaterem mégis itt vagyok. :D
2017. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Aha, szóval az a bajod, hogy jogosan büntetést kaptatok azért, amiért bántottátok egy társatokat. A lányok nem azért maradtak bent, mert lányok, te agyatlan. Ti lettetek azért kiküldve, mert bántottátok egymást.

Jó, nyilván, olyan szempontból kicseszés, hogy azokat is kiküldte futni, akik nem csináltak semmit, de a vinnyogásod alapján meg is érdemled. És ti lesztek a jövő generáció "férfijai".

2017. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
De miért a tanárra vagy kibukva? Talán inkább a 3 idióta osztálytársatokat kéne elővennetek, akiknek a hülyéskedésének ti is megittátok a levét.
2017. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
53%

Szimplán belefáradt a munkájába és már nem érdekli mi történik. Nem fog neki állni vallatozni meg mittudomén. Ha mindenkit megbüntet, akkor a bűnösök is biztos megkapják a büntetésüket és a többiek meg fogják akadályozni, hogy máskor mások valami rosszat tegyenek, ugyanis tudják, hogy mind szívni fognak, így a rend magától fenn fog állni.

Amúgy ez szinte semmi. Nálunk 14 ből 5 srác nem volt benne a foci csapatba, a foci edző meg tippelj ki volt. Az egy dolog, hogy mi folyamatosan kitaszítottak voltunk, de a tesi tanár is végig minket b*szogatot, és ezzel bátorította a többieket is. 1.-6.ig rémálom volt az összes tesi óra. Pl.: akit leköröz az egyik csatárja annak lesz plusz 3. kör. Lefutjuk, látjuk, hogy valami több bójától bójáig tartó labda tereléses gyakorlás van, de elég átláthatatlan volt. "elnézést tanár úr, mi a feladat" az előember válasza "nem hiszem el, állj be és csináld!"

Másik pl.: betonpálya volt a külső focipalya, elestem, térddel tompítottam, lejott annyi bőr h vérezzen egy kb fél tenyérnyi területen, nem volt halálos, de azért szerettem volna kitisztitani." bemehetek tanár úr lemosni?" "nem"

Sirhatnek meg de minek. Szerintem te 100x jobban jártál egy majdnem nyugger nénivel, mint én azzal a senkiházi 40es férfivel.

2017. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!