Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Egyenesen gyűlöl...

Mit tegyek? Egyenesen gyűlöl a tornatanár!

Figyelt kérdés

Minden órán alaposan megdolgoztatja az osztályt, szinte a teljes kifulladásig hajszol minket, ès közben előszeretettel szokott rászállni pár gyerekre. Általában ránk, lányokra fordít kivèteles figyelmet, ami abban nyilvánul meg, hogy minden rezdülèsünkre, gesztusainkra azonnal reagál. Mióta elkezdődött a 8. èvem 2. fèlève

folyamatosan írja be nekem órai munkára az egyeseket. Tanácstalan vagyok, hiszen tavaly is ezt csinálta velem, de azt hittem ennek azóta vège. Hát, tèvedtem! Az óra utolsó öt percèben kèpes olyan pitiáner dolgot mondani, hogy nem látta, hogy dolgoztam volna, ergo egyből beírja az egyest. Semmit sem fogad el, hiába próbálom vele megbeszèlni a dolgokat! Meg fogok bukni, ha továbbra is ezt csinálja velem! Idegileg lassan teljesen kikèszülök miatta! Sajnos a tanáraim nem valami empatikus emberek, őket nem èrdeklik a tanulók problèmái.



#oktatás #tanár #utálat #testnevelés #osztályzat #kirekesztès #gyűlölködès #oktatási intèzmèny
2014. márc. 10. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez ilyen pályát tévesztett kiképzőtiszt lehet,aki most itt éli ki magát..Úgy tudom tesiből nem lehet bukni, legalábbis nálunk ilyen nem volt. Legegyszerűbb ha felmenteted magad tesi alól orvossal , vagy szólsz a szüleidnek beszéljenek a tanerővel, vagy / és az igazgatóval.
2014. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet... Engem is meg akart húzni az a k.rv. 8.-ban... Volt ofőmet és az iskola igazgatóját sem hatotta meg, hogy egy 8. gyereket tesiből akarnak meghúzni úgy, hogy minden másból 4-es, 5-ös... :) Mindig rendesen dolgoztam tesin, megpróbáltam minden tőlem telhetőt megtenni, de neki nem tetszett... Anyukám a médiával fenyegette meg őket, és érdekesmód egyből 2-est kaptam... Az általános iskolai tanárok nagy része egy utolsó féreg, akik arra mennek rá, hogy tönkre tegyék a gyereket (persze csak azt, aki nem szimpatikus számukra...)

Azt tudom tanácsolni, hogy szólj a szüleidnek és ne hagyjátok ennyiben, ha kell fenyegessétek meg őket a médiával, felsőbb szervezetekkel, ez nem mehet így tovább.

2014. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére jó tesitanárom van, de egyszer bejött helyettesíten egy másik férfi....hát...

Egész órán lábemelgetős, hajolgatós mondhatni "mutogatós" feladatokat csináltunk. Mármint ilyen "seggkitolós, pucsítós" feladatokat. Ott járkált körülöttünk és nézelődött, meg fütyülgetett. Ugrókötelezni is kellett....le sem vette a szemét a lányokról. Mondjuk fárasztók az órái, megdolgoztat minket, közben ő katonadalokat énekel.

2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Szóval nagyon utáljuk, ha vele vagyunk.

Csak veled viselkedik így?

2014. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nemcsak èn vagyok terítèken, amikor világvège hangulata van. Általában azokra száll rá, akik túlsúlyosak vagy zárkózottak. Az is megesett, hogy első órában csak azèrt is kemènyebben tartja a tesit, mondván el ne aludjunk. Állat ez a fèrfi, de mivel ő a tanár, sajnos az, hogy pár diák panaszkodik rá nem jelent semmit. Hiszen ezek csak " gyerekek".
2014. márc. 10. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Hálát adok az égnek, hogy normális tesi tanárom volt, pedig akkor én is kövér voltam. De a tanárunk mindig úgy állt hozzánk, ahogy mi az órákhoz, én meg nem linkeskedtem el, így jó jegyeket kaptam.

Meséld el a szüleidnek, hogy hogyan viselkedik veletek ez a tesitanár. Esetleg egyiküket hívd be tesiórára (ha jól emlékszem van olyan lehetőség, hogy be lehet hívni a szülőt, hogy lássa az órákat). Bár ebben az esetben tuti nem fog egyest adni.

Ha jogtalan a dolog (márpedig a leírásodból úgy látom, hogy az), akkor hívasd be a szüleidet, aztán ha ez sem használ akkor kezdjenek el fenyegetőzni jogvédő szervezetekkel. Mindjárt visszavesz az arcából a tanárod. Meg akikkel még szokott szívózni, őket és szüleiket is be kéne szervezni.

2014. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!