Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pedofil a tanár? (többi lent)

Pedofil a tanár? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy tanár a suliban aki folyton a lányok seggét csapkodja folyton ,,cicának'' szólít és folyton bejon a lany oltpzobe hogy ,,jajj jajj bocsanat a fiuba akartam bemenni'' (egyszer utama neztunk miutan kiment es nem ment be a fiu oltozobe) mit kene csinalni?
2017. márc. 12. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagyis te és akiknek csapkodja a seggét
2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, hány évesek vagytok.

Valószínűleg nem az, de attól még nem kellene ezt csinálnia.

2017. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha 15-ön fölül vagytok akkor nem pedofil csak egy paraszt. Ez egyébként szexuális zaklatásnak minősül, ugye tudod?
2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
em, az egészen mást jelent. Nézz utána.
2017. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13
2017. márc. 12. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ez egy pedo és ennyi.Jelenteni kell és megelőzni a nagyobb bajt később.

Egy egészséges férfi vagy nő nem leskelődik a 13 évesek után, ilyen süket dumával, hogy elnéztem az ajtót...ott tanít x ideje....hagyjuk már.

Ez a popsira veregetés is beteges és jó szájon kell vágni.


Ez tán nem jó példa, de a lényege.....

Sulisként a sapimat verte le egyszer egy tanár a latyakos kőre és hátam mögül...már ököllel fordultam meg, amikor megértette hirtelen, ez nem vicces és elfogadható "tréfa".Nem volt helyes sapiban lennem, de udvarról jöttem..., de ő is közölhette volna kulturáltabban...ezt megbeszéltük-megmaradt a jó viszony és kölcsönös tisztelet.

Megbeszélni kell vele vagy felnyomni.

2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

"Ha 15-ön fölül vagytok akkor nem pedofil csak egy paraszt."


Úgy érted, ha 18-on felül van! 18 év alatt még gyereknek számítasz. Ráadásul 18 felett is zaklatásnak minősül.

2017. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a törvények és jog kategóriába kellene felrakni. De szerintem ezek után már fel lehetne jelenteni a tanárt.
2017. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

18 év alatt gyereknek számít, igaz, de testileg nem az. Azért nem ugyanolyan 16 éves lányok fenekét csipkedni, mint 9 évesekét.


Ettől függetlenül ez undorító, ha 19 évesek lennétek, akkor sem tehetné meg hivatalból, felnőtt, normális ember nem ilyen, tanári hivatással rendelkező ember nem ilyen, és még sorolhatnám. Sürgősen jelenteni!

2017. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!