Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom miért nem hagy...

A tanárom miért nem hagy békén? Elég sokan azt hiszik, hogy pedofil (? )

Figyelt kérdés

Tavaly óta ez van. A tanáromtól kiráz a hideg ha meglátom. Egy táborban voltam vele folyton bejött a "szobámban" egy másik barátnőm is fél tőle. Jelentéktelen dolgokat beszél,folyton fenntart. A táborban felkért táncolni (ez még agusztusban) én nemet mondtam erre szó szerint kijelentette,hogy most nagyon megbántottál,ezt nem felejtem el.

Most pedig vinne egy versenyre (ahhoz át kellene menni egy határon ezért megcsináltattunk egy papírt, hogy átmehessek a határon,remélem eddig még nem zavaros) tehát nála van az a papír és ezt mondta:most már nyugodtan ellophatlak amikor csak akarlak.

Ezen a héten megvitatta velem,hogy mennyi korkülömbség van közöttünk. Eléggé betelt a pohár. Már egy jó ideje nem köszönök neki,nem mosolygok rá,ördögi szemekkel nézek rá de úgy látom nem sokat ér. A lényeg az,hogy egy kissé pánikolok ettől a "határtól". Nem tudok benne megbízni. Ti mit tennétek most?



2016. okt. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

A bizonyíték lenne a fontos, mert anélkül hiába mondanád el másnak, letagadja és megússza.

Egy diktafon vagy hasonló jó minőségű rögzítő eszköz, ami felveszi mindazt, amit az említett úton mond neked. Ha megvan, nyert ügyed van.

2016. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm:)

Szóval te is úgy érzed,hogy egy khmkhm....?

2016. okt. 14. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Sanszos. Egy profi tanár nem lép át egy bizonyos határt a diákokkal szemben, főleg nem többértelmű mondatokkal. Lehet hogy nem pedó csak egy önbizalomhiányos kisember, aki az ilyen erőfitogtatással és hatalmaskodással akar a "beosztottakkal" szemben keménykedni. Ugye a diák eléggé ki van szolgáltatva neki, elvégre a tanár adja a jegyet ami a jövőd meghatározza. Sokan az otthoni pocsék állapotokat a munkahelyen vezetik le (vagy fordítva), mert erősnek érzik magukat.

Én azért a felvételre szavazok, egy diktafon egy pár jó elemmel napokig tud folyamatosan rögzíteni tökéletes minőségben, csak legyen nálad mindig.

2016. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Hany eves vagy. Es a tanar hany eves?

Amugy lehet h szimplán barátkozni akar de ertheto h zavar. Ha megakarsz tőle szabadulni akkor a flegmasaggal meg közönnyel többet érnek el. De lehet elegendo lenne elmagyarázni neki h legyen kicsit tavolsagtartobb mert totál hülyének nezik. Kettesbe ne Menj vele ha nem akarsz sehova

2016. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!