Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért kirúghatnak, ha valakit...

Azért kirúghatnak, ha valakit késsel megfenyegetek? Gimi, tanköteles vagyok

Figyelt kérdés

#kés #fenyegetés #meg is kínzom
2017. márc. 24. 06:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nálunk az erőszakot illetően zérótolerancia van. Akár testi, akár lelki. Volt már, hogy egyszerre 5 srácot rúgtak ki, mert zaklatták az egyik gyereket. Pedig nem értek hozzá egy újjal sem, de a lelki erőszak is erőszak.

Sok mindent megtehetünk, többet is, mint az helyes lenne, de aki erőszakos, annak nincs az iskolánkban helye.

16/f

2017. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

"Sebaj, majd tanulsz a kaptárban, ott nincs ellógott óra."


EJJJ, de jól megfogalmaztad!!! :D

Ment a zöld pacsi!


Majd a kaptárba bevágják ezt a büdös kölköt, és ott remélem jól megszadizzák, megverik, sőt.... talán késsel nemcsak fenyegetik, hanem még megmutatják, mennyi is a kellemetlen receptor a bőrön! ;)


Én konkrétan az ilyen erőszaktevőket fellógattatnám, jó esetben csak ütném (összevérezni azért talán nem akarnám magam, így nem nyúlnék késhez) és közben ORDÍTANÁM a pofájába, hogy : "NA, JÓ DOLOG A FÁJDALOM?!!! JÓ DOLOG Az ERŐSZAK?!!!", minimum addig, amíg nem ordít Ő is bömbölve.


Egy egész kemény életre elfelejtenéd azt a krv@ erőszakot! Megtanulnád, hogy mi a fájdalom, és belédivódna, mint egy reflex, hogy nem okozhatod másnak.

2017. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ne hogy azt hidd Te jobb vagy! Ahhoz képest milyen erőszakellenes vagy, brutális erőszakkal akarod megoldani..

Plusz én nem leszúrni akartam, borzalmas fájdalmat okozni neki, "csak" megfélemlíteni

2017. márc. 29. 19:43
 14/23 Domokos J válasza:

Én azt mondom, ne csináld, nem éri meg. Ez gengsztertempó. Még verekedés miatt is kirúghatnak egyébként. Jó lenne, ha másképp gondolkodnál. Ugyanis ha ma még ezzel a gondolkodásmóddal meg is úszod a gimit, később csak sokkal rosszabb lesz. Ha csaj van a dologban, nos ahhoz két ember kell, úgy sem tudsz mit csinálni. Inkább nézz magadba és próbálj úrrá lenni a dühödön. Nem is szabad kést vinni a suliba!! Ha előveszed, teljesen biztos, hogy téged marasztalnak el. Így nem nyerhetsz.

Egyébként miért a suliban? Lássák a többiek is, mekkora kemény vagy? Sulin kívül sem.

2017. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Lány vagyok

Csak sulin kívül, csak ketten..

Amúgy még nem csinálnám, csak múltkor majdnem, azt felindulásból kiírtam a kérdést

2017. márc. 31. 08:42
 16/23 Domokos J válasza:
És ha a nagy hadonászás közben valaki véletlen megsérül?? Ne légy bosszúálló! Értsd meg, hogy ez nem vezet sehová, nem tudsz belőle kijönni jól.
2017. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Tóth Károlyka válasza:
Örülj ha nem visznek el.
2017. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Kedves kérdező... Az a legkevesebb hogy kirúghatnak. De... járhattál volna rosszabbul is. Pl. (persze ez csak egy verzió, egy "beteg elme" szüleménye.) Lehet, hogy megfenyegetsz. Példának okáért késsel. Persze csak azért, hogy megfélemlíts. Még sikerrel is jársz mert megijedek. Aztán... ijedségemben elveszem tőled azt a kést és úgy megverlek, hogy soha nem fogod elfelejteni, aztán amikor már tehetetlenül fetrengesz a saját levedben akkor még azt a kés feldugom a seggedbe. De persze ezt mind csak azért mert megijedtem. Hiszen én nem vagyok ilyen és minden ehhez hasonló dolog rossz na meg persze ellenkezik a pozitív kozmikus energiával ami felém sugárzik és amit feléd sugárzok... :) . Na ebben az esetben mondják azt, hogy vissza nyalt a fagyi. Ja és persze, hogy ne a gyengébbel kezdj + ilyenek. Na persze ez nem fog megtörténni mivel neked ott a bicska a zsebedben meg minden, én pedig eléggé félős vagyok. És persze TE vagy a király... De minden halnál van nagyobb hal. Vigyázz, rá ne akadj mert akkor a kirúgás lesz a legkisebb gondod.
2017. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Jelenleg a legkisebb problémám, ha kirúgnak.. Szerintem ne folyjunk ebbe bele..

Kérdés: kirughatnak e miatta

Válasz: igen

Ennyi.

Amúgy meg ha szakad a húr, megteszem. De nen kell félni nem csak más emberek

2017. márc. 31. 20:53
 20/23 A kérdező kommentje:

*emberekre vagyok veszélyes, saját magamra is.

Tehát úgy se fogok sokáig élni, meg lehet nyugodni.

2017. márc. 31. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!