Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kirughatnak az iskolából?

Kirughatnak az iskolából?

Figyelt kérdés
Sztori:Nyár elején összevesztem az egyik kollégiumos lakótársammal,már amugy se voltunk jóban,de most nagyon összevesztünk.Nyáron párszor beszéltünk,veszekedtünk sértegettem.Az anyja felhívott,hogy fel fog jelentenia rendőrségen,és hogy kirugat az iskolából.Közben elhordott mindennek engem és a barátnőimet.Mindez iskolán kívül történt,szóban.Ennek lehet valami következménye az iskolában, kirughatnak a suliból vagy a kollégiumból ezvégett?És a rendőrség hogy áll ezzel? 16/L
2016. aug. 27. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezek üres fenyegetések.
2016. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Bár kissé még mindig parázok
2016. aug. 27. 23:29
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

A kedves mamát körberöhögi még a portás is a rendőrségen. Tovább úgyse jut...

Ha a kolesz igazgatójáig eljut a hír, legfeljebb megdorgál téged és beállít a sarokba. (Nem mondom, hogy térdepelni kell, mert lány vagy és rosszra gondolsz.)

De kukoricán, mert megérdemled! Nem szép dolog ám sértegetni a barátnődet! Még megáll a fejlődésben és nem az anyukájának árul el, hanem az ovónéninek.

Grrr, tiszta Segítség, bajban vagyok! :/

2016. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi ezen jót röhögtem xd
2016. aug. 28. 00:23
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Az iskolának semmi köze ahhoz hogy suli falain kívül kivel veszekszel. Persze lehet hogy a kedves anyuka lefizeti a tanárokat hogy szivassanak, és a tanárok pénzért bármire képesek
2016. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Á nincs annyi pénzük...Köszi :)
2016. aug. 28. 01:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak.
2016. aug. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
77%
Szia! Mondjon, aki, amit akar. Szerintem jobb, ha felkötöd a gatyád! Csak magamból indulok ki. Engem pont egy ilyen kis malőrért rúgtak ki a suliból 3 éve, bár az nem nyáriszünet alatt történt, de sulin kívül. Nem volt sok okom, de úgy idegesített a csaj és egyszerűen annyira unszimpi volt, hogy másra sem tudtam gondolni, csak, hogy hogyan alázhatnám porrá. Nálam nem vicceltek a szülők és tényleg feljelentettek. Sajnos voltak bizonyítékaik, amikkel a kis csitri minden panaszát alá tudták támasztani. Jól megszívtam. Nem győztem mentegetőzni, de amikor a bizonyítékokat elővették, lesűlt a pofámról a bőr. Itt már nem volt mit tenni. Nem hittem, hogy tesznek valamit, de aztán egyszer csak jött a meglepetés. Nem volt gyors lemenetelű a dolog, de a végén úgy megszívtam, hogy az Apámnak még fájdalompénzt is kellett fizetni a lánynak és családjának. Otthon agyon vertek, tök megromlott a viszony a szüleimmel. Nem ismerem a storydat a-z-ig, de szerintem vegyél vissza, mert nem éri meg az egész felhajtás. Ha van kérdésed, szívesen válaszolok.
2016. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( köszi a váladzt
2016. aug. 28. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Valószínű nem fognak kirúgni, nyugodj meg. Annyit azért megjegyeznék, hogy ha jogosan volt ennyire mérges rád a lány anyja, akkor meg is érdemled, ha kirúgnak. Kíváncsi vagyok, milyen bagatell dolgon vesztetek össze.
2016. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!