Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől jó egy jó osztály?...

Mitől jó egy jó osztály? (középiskolában) Illetve mennyire másabb mint általánosban?

Figyelt kérdés

Mit kell tennem, hogy jó hangulat legyen? Jövőre megyek gimibe és nagyooon várom :D

Sajnos az általánosban elég rossz lett az osztályközösség, olyan 5.-től kezdve pedig már teljesen kipróbáltam maradni a dolgokból. Persze vannak barátaim, nem vagyok kiközösítve vagy ilyenek, inkább csak az osztály 6-7 "fő embereivel" van bajom (lekezelőek, bunkók, nem hagyják a másikat érvényesülni stb.), akik nagyon rányomják a bélyeget az egész osztályra. Gimiben is ilyen lesz?

Amúgy egy erősebb pesti gimibe megyek, humán tagozatra. Ha ez számít valamit is :D


2017. márc. 25. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ez 10bol 8 helyen igy van, mind1, h altalanos v kozepsuli, ill munkahely! Egyetemen nem jellemzo kb csak. Sokat nem tehetsz, hisz nem te valogatod ossze az osztalyt.
2017. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10%

Általános iskola nekem rohadt szar volt, gimnáziumban vagyok, 100x jobb. Van 1-2 ember akinek beszólogatnak sokszor, de csak azért mert extrém ápolatlanok, extrém csúnyák és buták.

Általánosban nagyon nagyon sok hazugságot mondanak, el ne hidd egyiket sem. Pl. nekem azt mondták, nagyon nagyon nehéz lesz, megbukok, meg hogy ott már tényleg tanulni kell ezerrel..

1x nem nyitottam ki a könyvem, óra előtt átnézem a leckét és úgy szerzek ötösöket, nagyon könnyű és nevetséges. Persze ez lehet azért van, mert ez a suli gyengécske.

Szerintem gimnáziumban minden jobb.

2017. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!