Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megharagudott orokre?

Megharagudott orokre?

Figyelt kérdés

Tegnap beszeltem a sraccal akivel nem jarunk igazabol baratsag extrakkal kapcsolatunk van. Mondtam neki lehet hogy kimegyek Angliba egy hetre erre ugy megsertodott hogy azota nem tudom elerni pedig kerte hogy este (tegnap) hivjam fel es reszletesebben beszeljuk ezt meg..ahhoz kepest nem ugy nez ki mint aki beszelni akarna velem

Komolyan ennyiert megharagudott? Holott radasul csak egy hetre mennek ki nem orokre se nem evekre



2017. márc. 25. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Hopsz rossz kategoriaba irtam
2017. márc. 25. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja. Valszeg összejött egy másik lánnyal,akivel most ki sem bújnak az ágyból. Mire visszajössz,addigra megunja...
2017. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy egy másik lány van a dologban? tudod, nem csak a lányok biztosítják be magukat, a fiúk is egyszerre több lánnyal "kavarhatnak", meg "barátkoznak extrákkal". :D Van tényleg úgy gondoltad, hogy ő a nagy ő? Aki túlságosan nyomul és barátkozós, az nem csak neked nyomul... Ne legyél már ennyire amatőr. Aki fél másodperc alatt elcsavarja a fejed, az másnak is elcsavarja.
2017. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!