Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megharagudott rám...

Szerintetek megharagudott rám ezért?

Figyelt kérdés

Ma azt mondták hogy egy másik terembe(ami másik épület) leszünk német órán és mi oda is mentünk. A barátnőm beszélgetett egy másik osztályba járó bnőjével, addig a többiek elmentek. Mire észrevette szólt nekem hogy menjünk, de addigra(szűkős hely) elindult kifelé egy másik osztály, és nem tudtam tőlük menni. Mikor elindultam elkezdi nekem hogy ez az én hibám(mert lehet hogy láttuk volna merre mennek a többiek), mert szólt hogy menjünk de én álltam ott mint egy nyomorék.(idegeskedett)

Azóta meg semmibe vett.


2013. okt. 18. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ne haragudj de ha ilyen miatt megharagszik, nem igazi barát.
2013. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

16

Csak azért írtam ki, mert tényleg ideges volt, meg egy kicsit én is megsértődtem hogy mondta hogy nyomorék.

2013. okt. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!