Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért "megüthetem a bokám"?

Ezért "megüthetem a bokám"?

Figyelt kérdés

A városban hirdettek egy pályázatot,amire a mi osztályunk is jelentkezett,és a nyertes osztály kapott volna egy kirándulást,és kiadta mindenkinek az o.f.ő. ,hogy gyűjtsünk like-ot,és eleve is utálom az osztályom,és én különböző internetes platformokon kamu profilokból az embereket lebeszéltem,hogy a mi osztályunkra szavazzon,az osztály ellen fordítottam az embereket és más osztályoknak gyűjtöttem a like-ot.

Persze,nem nyertünk és nagyon kiakadt az o.f.ő. ,mert mindaddig esélyesek voltunk,amíg el nem kezdtem az osztályellenes akciómat.


2017. ápr. 3. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
cool story bro
2017. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkit nem érdekel. Eleve arra kellene szavazni akit arra érdemesnek találsz, nem akire azt mondják hogy szavazz. Ha neked voltak megfelelő érveid arra hogy miért ne rátok szavazzanak és te ezt felhasználtad, azzal csak jót tettél. Undorító hogy mindig az nyer aki több embert képes maga mellé állítani, nem egy bicskanyitogató eredményű pályázat zárult le egyértelműen inkompetens nyertessel, mert csak a like számában mérik az eredményt.


Az a pályázat aminek nyertese nem független zsűri előtt kerül meghozatalra, eleve nem is érdemes foglalkozni vele. Mindig akad pár gerinctelen ember aki tisztességtelen módon nyer. Attól te nem leszel rosszabb mert te meg tisztességtelen módon veszítettél.


Persze dicsekedni nem kell vele.

2017. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért elé s**ggfejség volt na.. ink ne csináltál volna semmit ha ennyire utálod az osztályod..
2017. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből lenne bajod, max ha netán kitudódna valahogy, hogy te voltál az akkor lehet ellened fordulna az osztály
2017. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha felköpsz ás aláállsz, igen! Úgy értem, ha a szemedbe megy. A kamu profil is téged minősít, főleg, hogy több is van.
2017. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem bolond vagy

ez olyan mintha a kutya a saját gazdája ellen fornulna

2017. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!