Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Konzulensnek 35 ezer ft érő...

Konzulensnek 35 ezer ft érő ajándék sok? Tdk versenyt nyertem a segítségével.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire vagy vastag. Szerintem értelmetlen, csak a dolgát végezte.
2017. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Viccelsz? :D Én egyetemi éveim alatt rengeteget TDK-ztam, de soha nem vettem semmit a konzulensnek. Ahogy előttem írták, a dolgát végezte. Egyébként azóta egyetemi oktató vagyok, és így sem várnám el, hogy nekem ajándékot vegyenek. Rettentő kellemetlen lenne. Főleg ennyire drága dolgot venni hülyeség. Ha tényleg nagyon akarsz valamit, akkor vegyél egy doboz bonbont vagy egy üveg alkoholt vagy hasonló dolgot, ami max 1-2 ezer forintból kijön. Meg azért egy TDK-n helyezést elérni nem ennyire nagy dolog.
2017. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen drága teljesen felesleges, és a tanár csak kellemetlenül érezné magát, kínos helyzetet okoznál neki.


Ha a szavakon kívül mással is szeretnéd megköszönni a segítségét, akkor vegyél neki desszertet, vagy virágot (ha nő), szóval valami 1000 ft körüli ajándékot, szerintem...

2017. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!