Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen ez a mai generáció...

Miért ilyen ez a mai generáció? (Beszélnék a saját eseteimről is, ha nem gond! )

Figyelt kérdés

A kérdés nincs rossz kategóriában, és most szeretnék egy kicsit elbeszélgetni erről az egész 21. századi... Hogy mondjam... Jelenről. Kezdjük ott, hogy ahányszor belépek a suliba, mindig azt látom, hogy mindenki vagy kockul, vagy káromkodik, vagy verekedik (és most a 7-14 éves korosztályról beszélek!!!!), és egyszerűen elkeserítő, hogy már itt tartunk, hogy például abban a rohadt iskolában, ahová járok, senki nem figyel egymásra, mindenki mindenkinek ellensége, és egyszerűen szinte egy tanár sem tesz például az ellen, hogy ne bántalmazzák egymást a diákok, és ez egyszerűen szomorú. Például az én 5. osztályos évemet, és az első félévet a hatodikból a pokolhoz tudnám hasonlítani. Egyszerűen egyes személyek miatt minden nap sírtam, depressziós voltam, öngyilkosságon járt az eszem, és ez ment egészen a mostani félévemig. Anyukám szerencsére megvédett, és elbeszélgetett a csitrikkel, de még azóta is fáj belegondolni, hogy mennyire lenézett mindenki... Az úgymond ,,legjobb" barátnőm is elárult és kiröhögött... Nagyon rosszul esik, még mindig. Még most is kibeszélnek a hátam mögött, és azt hiszik, nem látom. De nem szeretném fárasztani ezzel sem az ofőt, sem a szüleimet, úgyhogy inkább megtartom magamnak, mert már így is azt hiszik rólam az osztálytársaim, hogy egy hisztis p_csa vagyok. Én nem sajnáltatni akarom magamat, de ezt le kellett, hogy írjam, de az igazi kérdés még mindig az lenne:

Miért van ez? Miért ilyen goromba, rideg ez a mai generáció?


Köszönöm előre is a válaszokat, és bocsánat a regényért. :)



2017. ápr. 18. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4 varázsszót nem tanítanak meg a szülők időben: " sajnálom, a bocsáss meg, a köszönöm, és a szeretlek"

Az Internet is rossz hatással van a gyerekekre. Könnyen hozzáférhetnek olyan információkhoz, amit még nem tudnak feldolgozni, és ez feszültséget okoz bennük.

2017. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!