Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjek velük?

Mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe bekerültem egy fizetős gimibe, de nem azért mert máshova nem vettek fel hanem mert volt olyan szak ami tetszik. Az elején jó is vilt meginden szereztem egy-két barátnőt de akkor kezdtek baszogatni. Úgy mentem abba az iskolába hogy egy 4 éves motorola telóm volt de az újra csak októberre sikerült összedobni a pénzt ebből is látszik hogy k"urvára nem vagyunk gazdagok. Baszogattak a telefonom miatt aztán a ruháim miatt hogy nem Gucci meg CK,Zara,Bershka és ezt a tipikus újgazdag hülyegyerekek tették és az a vicc hogy nem is a lányok! Októbetbe megkaptam az új telefont egy iphone 5-öt.Kár volt. Utána elhíresztelték rólam hogy kissebségi komplexusom van és azért kaptam iphonet de csak egy 2012 eset. A legirritálób az a srác akinek a szüleinek vállalkozása van külföldön, magángépük(!) van, a gyereknek amint kijön a legújabb apple termék azonnal megvan mellete persze naponta megy vásárolni ruhákat, gondolom nem az ázsiába.

És iszonyat bunkó a gyerek. Mindenkit utál akik jóba vannak vele csak azért mert nyalnak neki(nem csak ő a kőgazdag az osztályból). A tesója szintén idejár ebbe a suliba neki viszont most Lexus kocsija van. Lehet mondani hogy irigy vagyok. Nem. Kérhettem volna telefont de én összegyűjtöttem a pénzt. Mindenem amim megvan az a kevés dolog is mind a saját pénzemből van. Nektek volt tapasztalatotok ilyen újgazdag hülyegyerekekkel? Hogy kell az ilyet kezelni?



2017. ápr. 29. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem hogy a gyereket annyira védik mint a hímestojást nehogy valaki megverje. Szószerint a kigyúrt állat 19 éves tesójával megy mindenhova. Suliba meg a haverjai védik be.
2017. ápr. 29. 10:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan sok tapasztalatom ilyen emberekkel, viszont úgy gondolom, nem nagyon van mit tenni ellenük. El van kényeztetve, és valószínűleg bele se gondol, hogy nem mindenki olyan környezetbe születik mint ő, nem mindenkinek olyan könnyű...
2017. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is érdekelne ha nem b*szogatnának. Csak így hogy a telefont már félek elővenni...
2017. ápr. 29. 18:52
 4/5 anonim válasza:
Miért figyelsz rá? Ez csak olaj a tűzre. Az ilyet le kell szarni, pont mint a szülei a nevelésénél. Hagyták elk*rvulni a gyereket. Ki a tökömet érdekel, hogy a szülei kinyalják a p*csáját? Ő semmit az ég világon nem csinált azért, hogy meglegyen az a telefon, vagy autó, vagy bármilyen termék. Te viszont igen. Ne figyelj rá, ha beszólogat, csak nézz lesajnálóan, mert az ilyet szánni kell. Nekem nem szólogattak be, de az biztos, hogy ha valamelyik elkényeztetett tündér hercegkisasszony (mert ezek nem hím neműek, hidd el, ez úgy a kettő között van) rám száll, akkor egy pillanatra elfelejtem, hogy nő vagyok, és úgy elpics*zom, hogy nem jön többé a közelembe se. Ha látja, hogy nem érdekel téged, akkor csak abbahagyja majd, és keres valakit, akit könnyebben lehet alázni. Ő az, aki a gyenge, és nem te. Mi másért járna folyamatosan a bátyjával? vagy a kis seggnyalói... akarom mondani barátaival? Mert tudja, hogy egyedül semmit nem ér, és elfújná a szél. Hagyd, hadd bunkózza végig az életét, ő lesz majd a jövőben az, akinek a pénzét leszívják a 10/10-es lányok, aztán otthagyják keresni másikat. Az egész élete tele lesz hamis-barátokkal,-barátnőkkel, -visszajelzésekkel és soha nem lesz rendes személyisége. Valakinek ilyennek is kell lenni. Úgy kell kezelni, hogy sehogyan nem kell kezelni. Inkább a tanulással foglalkozz, ne vele/velük. Sok szerencsét :)
2017. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hagyd őket figyelmen kívül. Tudom, hogy ezt könnyebb mondani, mint megcsinálni, de gondolj bele abba, hogy ők hol lesznek pár év múlva, amikor a szüleik már nem tolják alájuk a pénzt meg a méregdrága dolgokat. Ők semmit nem tettek le az asztalra, nem fogják fel a pénz értékét. Ha lesz is pénzük felnőttként, azt is szórni fogják, pont ezért. Legyél büszke magadra, hogy te képes voltál önerőből venni egy új telefont, mert ők még erre sem képesek.
2017. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!