Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kerültem fel kilencedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kerültem fel kilencedik osztályba és több szép lány osztálytársam és évfolyamtársam lett. Hogy kezdjek el velük ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 1. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk beszélgessetek
2016. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress valami kozos temat :) ilyenkor jo tema szerintem pl: Te is izgulsz?, Bocsi nem hallottam mit mondott, elmondanad? Vagy hasonlok :)
2016. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

ne ismerkedj senkivel! hidd el, ha egyedül vagy az sokkal jobb, mert nem nyom senki össze, senki nem zavar a gondjaival, szabad vagy.

17F

2016. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem az antiszociális kategóriába gondolta a kérdést:D
2016. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van! Keress inkább valami jó hobbit...Pl: Street Workout

16/F

2016. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ismerkedni akarsz akkor ismerkedj. Ne félj! Nem harapnak! Ne keresd a kifogásokat menj oda! 17f
2016. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!