Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lebuktam ma biosz órán puskázá...

Lebuktam ma biosz órán puskázás közben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma pótoltam be egy doga írást biológiából. Nem tudtam tanulni ezért puskázni próbáltam, de a tanár elvette a dolgozatom és mondta hogy van egy 1-esem. Eléggé szarul érzem magam, semmi jó kedvem nincs... Nem az 1-es zavar, hanem hogy a tanár bizalmát elvesztettem és elmondja a többi tanárnak hogy XY tanuló megbízhatatlan csaló, ettől tartok igazán. :( Szerintetek mit kéne tennem? Alázkodjak meg neki, vagy mi?
2017. máj. 2. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
tanulj meg puskázni.
2017. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kérj bocsánatot a tanártól, és ezentúl ne puskázz. Van hogy ilyenkor megenyhül a tanár és jaj szegény diák hogy a szívére vette... És már meg is bocsájtott. Szerintem minden rendben lesz ha beszélsz vele, de ha oda se mész akkor nem fogja látni rajtad hogy megbántad és csak még tovább fog szidni, hogy na nézzéték meg nem is érdekli...
2017. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a kettes válaszolóval. Kérj bocsánatot és legközelebb ne puskázz,inkább tanulj.
2017. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
nem dől össze a világ, túl nagy problémát gyártasz belőle.
2017. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérj bocsánatot, ha ennyire nyugtalanítja a lelked, hogy megbízhatatlannak fog gondolni a jövőben.
2017. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérj bocsánatot a tanártól,és igérd meg,hogy nem fogsz többet puskázni.
2017. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyetértek. Kérj bocsánatot, egy ideig ne puskáz többet és majd elfelejti. ;) Velem is ez volt, még tavaly márciusban kb és ma már kutya se említi meg az esetet. Sőt tavaly már két hétre is el lett felejtve. Minden csoda 3 napig tart. :)
2017. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!