Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 14-én szeretkeztünk a...

KedvesPitypang kérdése:

Március 14-én szeretkeztünk a barátommal, nem védekeztünk, viszont jóval előbb kivette mielőtt elment volna, nem belém élvezett. Nagy esély van rá hogy teherbe ejtett?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban tizenhatodika körül jött meg a havi vérzésem, és eléggé félek jelenleg... tudom hogy kis esély mindig marad arra, hogy terhesség alakuljon ki... de nem tudom, most mi a teendő. A 48 és 72 órás tabletta nem játszik, arról lecsúsztam... utána olvastam, hogy vannak olyan párok, akik azt alkalmazzák, hogy kiveszi a férfi, mielőtt elmegy, de előfordulhat, hogy az előváladék ejti teherbe a párját... hatalmas felelőtlenség volt, sajnos elég rendesen isszuk a levét, mindketten nagyon idegesek vagyunk... mi a véleményetek egy ilyen szituációról amiben most vagyok? Mennyire kell félnem? Előre is nagyon köszönök minden választ!

2017. márc. 17. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Minden esélyed meg van a terhességre.
2017. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Most kellene, hogy megjöjjön úgyhogy nincs túl nagy esélye a terhességnek.
2017. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát.. köszönöm, de kifejtenétek kicsit esetleg?
2017. márc. 17. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha legörgetsz van ezer ilyen kérdés, a megszakítás is rontja a teherbeesés esélyét és nem is a termékeny időszakban voltatok együtt.
2017. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elment a kedvem tőle egy életre...
2017. márc. 17. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
A párommal mi már tervezzük a babát, de még előtte el szeretnénk menni nyaralni. Fogamzásgátlót már nem szedek, megszakításosan védekezünk. Nyilván nekünk már nem baj ha teherbe esnék, sőt, de én sem estem még. Pont ma teszteltem negatívat. Szóval szerintem aggodalomra nincsen nagy okod, nem olyan egyszerű összehozni egy babát!
2017. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött a mensi, úgyhogy megnyugodtunk. :) köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 18. 15:55
 8/8 anonim válasza:
100%
Tudom tudom lehet jön a savazás de ezt a megszakításos szeretkezést hagyjátok abba jobban teszitek. Nem egy ismerősömnek lett több gyereke is így. Hidd el jobb az a fogazmásgátló vagy az óvszer. Én mind a kettőt használom. A párom tisztában van vele h ennélkül nem hagyom már csak azért se mert 80% esélyem van az ikerterhességre
2017. márc. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!