Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért van az, hogy csomó tanár...

Mért van az, hogy csomó tanár sem veszi komolyan a házirendet? 14l

Figyelt kérdés

Általános iskoláról van szó.

A házirendben az van,hogy nem lehet telefont HASZNÁLNI sem órán,sem szünetben,de egy csomó tanár azt mondja,hogy a táskába kikapcsolva is tilos.Ennek ellenére,ha valamiért szabadfoglalkozás van órán,például helyettesítés,akkor meg van engedve,hogy az ember telefonozzon.


Miért van ez?


2017. máj. 5. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Valamivel le kell foglalnia titeket. Gondolom mindenki a telóját bújja ha már nem használhatjátok egész nap szinten. Neki is könnyebb mert nyugodtak vagytok és elfoglaljátok magatokat.
2017. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt mondjuk nem értem.Mert az oké, hogy órán nem lehet használni, sőt ki kell kapcsolni.

Azt is megértem, hogy szünetben sem.

De annak mi értelme, hogy a táskában se lehet?

Mert alsóban, megértem, ha baj van, a tanár szól a szülőnek. De felsőben, például 7-8, azért nem futkorászhat a szülő, ha a gyerek rosszul van. És ha baj van, hogy szól haza a gyerek?

2017. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dettó nálunk is.

A tesitanár óra elején kiadja a feladatot, majd nyomja a telefont(szókeresőzik) és volt olyan, hogy behozta a laptopját és foci meccset nézett. Illetve turkál az orrába, majd megeszi a taknyát+még a fülzsírját is, mindezt előttünk. Mindenki undorodik a tesi tanártól.

Az énektanárnak meg minden órán legalább egyszer csörög a telefonja, és kimegy telefonálni...

Az irodalom tanár szintén sokszor telefonozik.

Az osztályunkban, akik DÖK-ösök már szóltak annak a tanárnőnek, aki vezeti a DÖK-öt, hogy tegyenek már valamit annak érdekében, hogy ne telefonozzon pár tanár az órán, főleg a tesi, mert már nagyon idegesít mindenkit. Mivel nekünk se lehet telót vinni, így még inkább. De végül nem lett semmi abból, hogy panaszt tettek a DÖK-nek az osztálytársaim. Végül nem foglalkoztak az üggyel. :/

Ha már mi se, akkor a tanárok se.

Ja és nem egyszer volt olyan, hogy a tesi tanár egész órán evett..

2017. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

mert emberek ők is

De most komolyan mért zavar? lehet az én felfogásommal van baj de ha megengedik akkor mi a baj? táskában viszed s nem veszed elő csak akkor ha megengedik, a táskád nem fogja senki sem átkutatni. Nálunk se szabad órán telefonozni mégis van hogy megengedik hogy olvassak (pdfben)vagy másnak is ha épp feleltet a tanár vagy hasonló. Jó azt megértem hogyha nem adja le az anyagot akkor zavar, engem is zavarna de nem értem mért kell pattogni... inkább örülni kéne hogy nincs katonaság...

2017. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már azt hittem nagyobb dolog történt. Ennyire stréber vagy, vagy mi? Elmondod az igazgatónak, hogy "Úristen, Piroska néni megengedte, hogy elővegyük a telefonunkat, most mi lesz?"


Nálunk az egyik tanár rendszeresen telefonál a barátnőjével óra közben, meg Facebook-ozik. A másik meg direkt elhúzza az órákat, nem enged ki szünetre. Ugyanez nem javítja ki a dolgozatokat az előírt időre, és ha végre rászánja magát, sokkal korábbi időpontra írja be, hogy kiosztotta.

2017. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy ez miért zavar.
2017. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!