Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kivételezik velem a...

Miért kivételezik velem a tanár? Dolgozatra nem nagyon készültem és 4-es lett. Másoknak akik olyat irtak mint én (ők segítettek) mind 3-as lett.

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert kedvel azért valószínű, nekem is volt ilyen tanárom, szimpatikus voltam neki, valószínű azért mert anyámat tökre kedvelte és ezáltal mindig kivételezett velem, pl amikor nekem nem volt kész a házim akkor nem adott kis egyest csak bekellett mutatnom kövi oran hogy kész de arra figyelt hogy olyankor amikor nekem nem volt kész akkor a többieknek sem adott, meg mindig jobb jegyet kaptam sokazor aztsem értettem mire kaptam olyan sok pontot :D persze nem szóltam érte de néha kellemetlen volt xd. Volt olyan tanár aki meg kifejezetten pikkelt rám és mindig lepontozott...
2017. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert bír téged. Örülj neki! Engem is bírnak a tanárok Osztályfőnököm lazán leigazolt nekem több ellógott órát csak azért mert négyszemközt megkértem a töri tanárom pedig ugyanezt csinálja mint amit te leírtál sőt 3,5 el négyesre zárt. A töri és az infótanárom is írt be órai munka ötösöket csak azért mert kedves vagyok (nem seggnyaló,nem maradok óra után bent nyalizni és nem is igazán szoktam velük beszélgetni csak néha pár szót). Az angol tanárom is addig nyaggatott hogy végül beírhatta az év végi ötöst. A matek tanárommal is jóban vagyok szinte én vagyok a kedvence, bár lehet csak azért mert szeretem a matekot. A magyar tanár az semleges a tesi tanárral meg utáljuk egymást :D
2017. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az egyik tanarom azert kivetelezik az osztalytarsammal mert a lanyara emlekezteti. A masik tanarom meg azert kivetelezik egy masik lannyal mert ugy hivjak mint a lanyat.
2017. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Vannak ilyenek sajnos, nekem is volt,amikor én voltam a kedvenc,aztán egyszer nem úgy ugráltam ahogy ő elvárta volna,onnantól kezdve engem utált legjobban :D
2017. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy kedvel, vagy szívat/leckéztet.

Mert pl. én simán megjátszanám, hogy ha észre veszem a feltűnő hasonlóságot és mellette tisztában vagyok az illető képességeivel, akkor a többiekét lerontanám. Mert így előbb-utóbb megelégelik a többiek és nem segítenek többet. Így rákényszerül az illető, hogy tanuljon, ne mindig másokon kapaszkodjon felfelé.

2017. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem kevés információ. Most akkor többször, rendszeresen fordul elő ez, vagy csak egyszer volt? Mert ha csak egyszer volt, akkor lehet, hogy nem figyelt oda a tanár, amikor javított, és véletlenül adott jó jegyet, vagyis nem biztos, hogy szándékosan kivételezett.
2017. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen máskor is vol már ilyen. Akkor sem ad rossz jegyet ha tudja, hogy mások segítenek vagy puskázok.
2017. máj. 3. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem irtak be egy egyest... tudja a tanárnő, hogy imádom a tárgyát, gondolom azért.
2017. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2 emberről lestél, így jobbat írsz náluk ez törvényszerű, ha 2 azonos képességű között ülsz.

Másrészről meg látszik, hogy egy tipikus önző alak vagy, hiszen te lemásoltad a dolgokat, de nem adtál tovább infót!


Engem hívtak már féregnek, szar alaknak, stb. olyanok akik rólam másoltak, mert:

-jobbat írtam náluk

-2 oldalas kérdőív esetén nem voltam hajlandó 30 percet a kész oldal felett időzni, persze a másik felét is rólam írta

-először megírtam a sajátomat és utána kezdtem csak kiszámolni a feladatot az ő adataival (A és B csoport)


Örök emlék marad, hogy pl. bentlakásos gimiben szünet előtti utolsó nap irtunk az éves anyagból egy dolgozatot, ami a teljes jegy 25%-át adta, 27 emberből csak én készültem rá, majd az egyik nagy arc kitalálta ne írjon senki semmit sztrájkoljunk!


Elöl ültem, betartottam, amit terveztek, szépen bealudtam (hajnal 5-ig ezt tanultam), majd arra eszmélek, hogy közli oktató 1 perc maradt. Mikor hátrafordulok látom mindenki körmöl...


Ez eddig rendben is van, de kikiáltottak főkolomposnak. Igazgatói intő 1-est kaptam, a tárgyból előtte kerek 5-ös voltam, ezzel a 25%-nyi 1-essel is 4-est gondoltam, erre megbuktattak és mehettem egész nyáron suliba!

Másik vicces dolog, rám fogta pár nagyágyú, hogy ők azért írtak csak mert látták, hogy én írtam

2017. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

(Valamiért lemaradt egy része)


Sokaknak rossz lett, de csak én buktam, ennek ellenére az utolsó évben mindenki engem hibáztatott, mint kitalálót és a kitalált stratégia megszegőjét...


A 10 éves osztálytalálkozón is ez volt a fő téma, hogy mennyire elárultam őket. Nem bírtam ki röhögés nélkül, mennyire nem képes felvállalni magát az a 2 díszpinty, pedig az egyik sebész a másik meg rendőr lett.

2017. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!