Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Létezik osztályzásra valamilye...

Létezik osztályzásra valamilyen törvény? (2017)

Figyelt kérdés
Nem vészes a helyzet, kivéve a földrajz amiből 1,94-re állok. Nos, a tanárral nem ápolok valami jó kapcsolatot, és félek, hogy megbuktat. Persze még lesznek dolgozatok, és ha netán azok sem sikerülnének, akkor kérnék javitási lehetőséget. De mégis, úgy tudtam, hogy 1,75-től megadják, de szeretnék biztosra menni. 15/F

2017. máj. 8. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%

Ja, az ilyen diákok a legundorítóbbak... Miért, ha lenne ilyen törvény, akkor hátradőlnél, és tovább szemtelenkednél a tanárral, aztán mennél a jogvédőkhöz meg nem tudom mihez, a tanárt pocskondiázni, ha megbuktatna?


Nem egyszerűbb inkább normálisan viselkedni, és rendesen tanulni, mint itt törvényekkel meg az 1,75-ös átlaggal foglalkozni, hogy az megvan-e kettes?


A tanár helyében én úgy megbuktatnálak, mint a sicc, de gondolkodás nélkül.

2017. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy állsz föciből?:)
2017. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Valakik itt elfelejtették, hogy ők is voltak gyerekek :) Ugye ezt szépen nem is lehetett volna a kis 15 éves fiúcskának elmondani, hogy ,,Biztos nincs, probalj jobban figyelni. ". De megneznem a fejeteket, amikor minden nap 8 órád van (ahol persze lefárasztanak), utána menjél el a 2 órás edzésre (ami minden nap kivétel nélkül van), illetve hétvégén kettő meccsel a hátad mögött bedőlsz az ágyba és akkor nesze ba**d meg, tanulj! :) Tudom, biztos velem van a probléma. Várom a válaszokat a sok érett felnőttől.
2018. nov. 18. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!