Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha felmentesem van...

Mit tegyek ha felmentesem van mert meg van a menstruaciom es a tesi tanarom errol kerdezget?

Figyelt kérdés
férfi a tesi tanárom és erről vele beszélgetni ciki errol beszelgetunk és én le sutott szemmel valaszolok ra mert o ferfi es szegyenlos vok amikor errol beszelgetunk

2017. máj. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ki adta ezt a felmentést?
2017. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, tanított ő már pár lányt, nem fog belemenni a téma mélységeibe. Ha megkérdezi miért vagy felmentett mondj annyit, hogy menstruálsz és kész. Nem kell túlragozni
2017. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Jó neked, hogy elfogadja.

Az én volt tesitanárom nem fogadta volna el az ilyen felmentést. Mondjuk egyikünk sem próbálkozott vele. Még könnyített tesi sem volt, mert a menstruáció nem betegség.

Ha orvosi oka van a felmentésednek, akkor mutasd meg neki a felmentést és kész, nem kell vele beszélgetni.

2017. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Mondd, hogy erősen görcsölsz és hányingered van. Nálunk a legerősebb tesitanár megengedte, hogy ilyenkor a pálya körül sétáljunk. Ücsörgés nem volt. Gimnáziumban meg már egyáltalán nem lehetett felmentést kérni, aki rosszul volt, kiállt pihenni. Ott már nő volt a tanár.
2017. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha csak annyit mondasz neki, hogy női problémád van, akkor venni fogja az adást, és egyáltalán nem ciki, ezt csak a gyerekek képzelik úgy. Nagyon jól tudja a tanár, hogy miről van szó, és azt is tudja, hogy ti már menstruáltok, attól függetlenül, hogy férfi.
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat es orvosi felmentesem van
2017. máj. 19. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!