Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudom, hogy nem kéne ennyire...

Tudom, hogy nem kéne ennyire kiakadnom, de most nagyon durván csalódtam az egyik osztálytársnőmben, pedig akkora dolgot nem is csinált. Szerintettek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy NAGYON kedves osztálytársam akit hívjunk most Liarának. Szóval 4 éve egy suliba járunk, sosem tápláltam felé erősebb érzelmeket, de jó volt a társaságában lenni. Dicséretes ötös tanuló volt, kedves, vicces, iskolai (természetesen női) focicsapatban játszik és dicséretes ötös tanuló volt (most már csak négyötöd XD). Tudjátok, az a kedves, aranyos, ártalmatlan lány, senki sem gondolt volna semmi rosszat róla. Ma megyek haza, ott állok a buszmegállóban és látom, hogy cigizik. Ledöbentem, nagyon Durván....

-Liara, te cigizel? (Kérdeztem tőle)

És ezt a választ olyan természetes nyugodtsággal és önbizalommal mondta mint még soha semmit.

-Igen.

Tudom, tudom. Nem kéne kiakadnom ezen meg hát ő dolga, de akkor is. 15 évesen egy jó családú, jó viselkedésű és őszintén kedves lányt mi vesz erre? Nem is keveredet rossz társaságba. Amióta megláttam cigizni, nem tudok másra gondolni pedig próbáltam elterelni a gondolataimat...

De ez az őszintén kedves gyerek, akiről semmi rosszat nem lehetne mondani.

Azon gondolkodtam, hogy én vagyok beteg, mert ennyire megrázott ez a dolog. Csak a baj, hogy az osztályom közel sem normális (itt nem pont cigizésre értem, hanem, hogy például Magyar órán elkezd helikoptert játszani).

De szóval, szerintettek? Normális az én kiakadásom?



2017. máj. 16. 21:20
 1/3 anonim válasza:

Elerkeztel abba a korba hogy a cigizes megszokotta fog valni a fiatalok koreben. Eloszor meglepodsz majd, utana megszokotta valik. Miis ledobbentunk mikor az osztalytarsunk dugott, ma meg mar ez teljesen termeszetes az osztalyban. Lehet titkon erzelmeket taplalsz iranta, ezert zavar annyira a magatartasa.

A repulos reszt abszolut nem ertettem. A farkukkal repuloztek vagy mit csinaltak?

2017. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy az neked? Ha cigizik, cigizik, az ő dolga, majd megbánja. Irigy vagy a tanulmányi eredményei miatt, és nem tudod feldolgozni, hogy jobb nálad annak ellenére, hogy a bűn útjára lépett? ("most már csak négyötöd XD"-ez mi a franc?? :D)
2017. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bevezetés után vmi olyanra számítottam, hogy a csaj kisgyerekeket nyúz meg élve. Ja hogy csak cigizik... Jóvanakkor. Az is durva dolog.
2021. dec. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!