Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül semmi és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül semmi és miért nem szeret senki? Ti hogy éltétek túl hogy sokáig szerettetek valakit aztán nem jött össze? Az idő gyógyít de eddig csak csalódtam nem érzem magam sikeresnek sem boldognak. Mit tegyek vagy mit tehetnék? 14/L

Figyelt kérdés
A családommal,pénzügyi dolgokkal,családi háttérrel ,külsővel nincs gondom ,a jegyeimmel sincs,de még normális is vagyok szóval nem valami utcai k****)De ha megtetszik egy srác annak vagy nem tetszek vagy 1 hét után úgy sem látom már soha (ha külföldön ,kiránduláson stb ismerkedünk meg értelemszerűen.Eddig egyszer voltam igazán szerelmes és fél éviv vártam nagyon úgy tűnt mindenkinek hogy a srác is az és beszéltünk és ő nem szeret:)aki nekem nem jön be az pedig mászik utánam.De ha valaki csak megtetszik mindig elhiteti velem hogy már majdnem ott vagyunk hogy összejöjjünk és aztán nem..tinidráma következik.Fölöslegesnek érzem magam mivel eddig soha senkivel nem tudtam megosztani a bánatom ,örömöm (ill. Volt 2 barátom de egyiket sem szerettem nem tudom miért jártam velük buta döntés volt de ott inkább gyerekszerelem volt)Szerencsétlennek érzem magam mert eddig soha semmi sem sikerült..dühös vagyok és nem értem miért nem sikerül ha valakit meglàtok ,meglát megtetszünk egymásnak és idővel összejövünk.De nekem ez sosem jön össze..ez az első igazi szerelem is az utolsó egy jó darabig..széthullottam..El akarok menni nagyon nagyon messzire de a korom miatt még nem lehetséges.Egész álló nap sírok és rengeteg öngyilkos gondolatom van.Miért születtem meg ha csak bánat ér?Tudom ott a család stb azok az örömök de már a családomtól is elszigetelődtem..nem akarom hogy azt lássák elbuktam.Ti mit tennétek?

2016. máj. 20. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szóval 14 éves vagy és eddig nem volt egy jó párkapcsolatod és ezért úgy érzed elbuktál és öngyilkos gondolataid vannak?


Ha 18 évesen nem vagyok cégtulajdonos, akkor én is gondolkozzak öngyilkosságon mert hiszen elbuktam?


Nem is tudok erre mit írni :) Édes vagy. Biztos vagyok benne, hogy hiába írnám, hogy ez buta gondolkozás amit művelsz. Túl sokat láttál és keveset értesz a világból. És akarsz, akarsz, akarsz, de nem jön össze. Azt sem tudod mi folyik benned, azt sem tudod mi zajlik másokban, csak van egy kép a fejedben és depresszióba esel mert nem valósul meg.


Már kisgyerekként is van ilyen persze, nagyon akarnak egy játékot, vagy ide-oda elutazni pl Disney-landbe de nem történik meg. És sír a gyermek.


Benned is él a gyermek és sír, csak most egy fiú miatt. Csak a dolgok formája változik a lényeg nem.


Nyugi voltam én is szerelmes 14 évesen és jéé nem jött össze, nem szerettek viszont. Mit tennék a helyedben? Azt amit tettem: gondolkoztam és felismertem hogy sajnos a szerelem jön és megy. Másoknak és nekem is. Gyönyörű amikor keletkezik és él, fájdalmas amikor kudarcba fullad és múlik. Ez van. Gyakran csak azt hallani milyen boldogak egyesek és még a gyerekeknek szóló mesékben is "boldogan éltek amíg meg nem haltak". Hát rohadtul nem így szokott lenni. Fennt és lent, jó és rossz, tél-tavasz-nyár-őszt és újra tél és újra tavaszodik. Tudod most hol vagy. Ebben az állapotba kell lenned hogy boldog lehess idővel. De közben el kell fogadnod hogy még jöhet ilyen rossz újra. (Hajajj, rengeteg rosszról még nem is hallottál az életben, nem hogy el tudd képzelni milyen fájdalmas... És lehet át fogod élni..)


Ez se nem rossz, se nem jó amiket írtam, ki mit olvas ki belőle.

Annyi a lényeg hogy görcsösen akarni a boldogságot sosem volt jó recept. Elengedni amit nem tudsz birtokolni, annál inkább jó recept, de az emberek egója általában akkora, hogy ezt nem bírják megtenni.


Biztos vagyok benne hogy sokat nem értettél meg ebből, lehet azért mert nem jól fogalmaztam. De segíteni szeretnék és konkrétumokban is beszélhetünk, csak kérdezz.

2016. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Aj te lány ,14 évesen akarod megtalálni az igazit?

Ugye ezt te sem gondolod komolyan

2016. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első értettem a válaszod és a lényegèt is igazad van csak általában én ennek az embernek aki most vagyok teljesen az ellentéte vagyok az életvidám pozitív és én is szoktam ilyen kérdésekre válaszolni hogy segítsek vagy megpróbáljak segíteni.
2016. máj. 20. 08:35
 4/12 A kérdező kommentje:

De úgy tűnik most én lettem ilyen s árnyeka vagyok önmagamnak.

Második nem az igazit keresem ezután most egy jó ideig nemhogy igazit nem fogok keresni hanem senkit.

2016. máj. 20. 08:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom bagatellizálni a problémáidat, de a te korodban ez 100%-ban normális. Mindenki átesik ezen, csak van, aki nem ad ennyire hangot neki.
2016. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd ha ez 15 ev mulva is igy lesz, akkor kezdhetsz sirankozni, de egyelore nincs min.
2016. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia:)

ez kicsit sablonos lesz, de nyugodj meg, mert minden rendben lesz:)

én most leszek 16, -és igaz én fiú vagyok- de ezen én is átmentem, ahogy a legtöbb tini. Ilyenkor tombolnak bennünk a hormonok, keressük azt az utat ami értelmet ad a hormonoktól felnagyított problémákkal teli életünkben. Nagyon nehéz lehet neked. Nem mondom, hogy tudom milyen, mert nem tudom. Mindenki másként éli meg ezt a dolgot. Amikor én ebben a helyzetben voltam, én is úgy éreztem hogy teljesen céltalan az életem. Voltak barátaim, de nem voltam velük annyit, inkább egyedül mászkáltam le föl. Magamba fojtottam eleinte. Aztán keleztem egyre több zenét hallgatni, és rájöttem, hogy ha nem is mondok el mindent a haveroknak, jó ha velük vagyok, és együtt nevetünk, mert akkor legalább vidám voltam, és tudtam, hogy rájuk számíthatok! Véglegesen akkor szűnt ez meg, amikor össze jöttem az első barátnőmmel. Akkor nagyon jól voltam, d amikor szakítottunk, kicsit vissza estem egy kicsit, de már tudtam mit kell tennem, és gyorsan és hatékonyan feljöttem, nem vártam meg amíg mélyre süllyedek.

Én biztos vagyok benne, hogy te egy szép és aranyos csaj vagy:) csak most -ugyan úgy mint sokan- nem találd a helyed. Hidd el, nem érdemes öngyilkosságon gondolkozni, és hasonlókon. El fog múlni, jobb lesz, bármennyire tűnik kilátástalannak. És még annyi, hogy ne fojtsd magadba a problémáidat. Én is írok neked privátban, hogy kicsit beszélgessünk, hogy még többet tudjak neked segíteni, persze ha szeretnéd:) De biztos van olyan aki ott van veled, a barátaid közül és meg tudjátok beszélni:) beszéljetek róla:) sok sikert;) Szia:)

2016. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm:)
2016. máj. 20. 10:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,aki nekem tetszett annak egy másik tetszett ..de az valami ritka ronda ember volt ..szóval erre csak nevettem
2016. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én pedig miért nem tudok szeretni?? Inkább örülj annak, amit kaptál, másnak sokkal rosszabb hidd el! 14 éves vagy, van aki 20 évesen találja meg élete első párját nem kell sietetni a dolgokat..

17F

2016. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!