Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti belemennétek? 17/l

Ti belemennétek? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő,akivel nem jó a kapcsolatom,de hülyültünk az egyik órán,és fogadtunk,méghozzá abban,hogyha ő nyer,el kell vele mennem valahová pl.mozi és megbeszélhetnénk a problémánkat.Ő nyert :D És abban egyeztünk ki,hogy elmegyünk ketten év végén moziba,de úgy hogy kb.5-kor kezdődik a film ami olyan és és fél óra hosszás,de utána nem mehetek haza,egész 9óráig vele kell jó pofiznom,a legrosszabb hogy ha rajtam múlva,még csak rá sem néznék,most meg vele kell lógnom,és fogalmam sincs hogy a film után mit csináljak? Biztos nem megyek el vele enni sehová :D Mert felhozta hogyha úgy van akkor elmehetnénk akár enni is,de biztos hogy nem.

#belemennétek
2017. máj. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te nyertél volna, mit kaptál volna? :D
2017. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
max 5db ötöst beirathattam volna magamnak :D De utálom ezt a tanárnőt.Nem hiába vagyok vele bunkó,és ő sem kedvem,akkor meg nem tudom mit találgat:D
2017. máj. 17. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nagy emberi hiba, hogy felszínesen ismerjük egymást és előítéletesek vagyunk másokkal, a borító alapján ítéljük meg a könyvet, egy-két tapasztalat alapján állítjuk fel a másik személyiségét, és általánosítunk (ahogy én most teszem).

A te problémád is az hogy a tanárt és a munkahelyi viselkedését látod a nőben, és nem tudsz elvonatkoztatni attól. Lehet megismered és rájössz hogy más (vagy normális ember. vagy nem)

2017. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan rossz lesz a dolog. Nekem volt olyan tanárom akit nagyon nem kedveltem az órái alapján, de miután 1-2 szer előfordult, hogy beszéltem vele órán kivül kiderült, hogy egész más mint gondoltam. Utána az órákon is egész másnak tűnt a dolog.
2017. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szavad nem tartod, nem vagy több egy darab sz@rnál.

Az biztos, hogy kettesben nem maradnék vele csak nyilvános helyeken.Biliárd, csocsó, teke...program.

2017. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pptomi ***** válasza:
Ha már fogadtál vele, akkor legyen gerinced emelt fővel teljesíteni amit vállaltál. Egyéb iránt magánemberként lehet, hogy teljesen más jellem, mint tanárként. Nem biztos, hogy így van, de én sokszor csalódtam már kellemesen. Ismerd meg a másik oldalát is, utálni ráérsz később is, akkor lesz teljes képed róla, mint emberről.
2017. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt már egy-két olyan tanárom akivel órán nem jutottunk közös nevezőre, de magánéletben baromi jófej volt. Én belemennék 17/f
2017. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!