Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belemennétek így az emberölésbe?

Belemennétek így az emberölésbe?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy gomb amit, ha megnyomtok meghal egy teljesen ismeretlen, random ember a földön és ti kaptok a számlátokra 1 milliárd (!) Ft-ot... Ti és a rokonok, barátok nem lehetnek a halottak, de lehet egy rendőr, egy orvos, egy fegyenc, stb. bárki. Így belemennétek a gyilkosságba?


És azzal a különbséggel, hogy akár ti, vagy egy családtagotok is lehetnek az áldozatok (1:7000 000 000 eséllyel), viszont annyiszor nyomnátok meg a gombot ahányszor csak akarnátok és minden esetben megkapnátok érte a pénzt? Ez esetben hányszor nyomnátok meg, ha egyáltalán?



2014. nov. 3. 16:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőbe belemennék. 1 milliárdból életem végig kibírnám gond nélkül, minden kockáztassak?
2014. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
40%
Én belemennék, de csak úgy ha 50% lenne rá az esély h magamat ölöm meg. Szóval én is benne lennék a pakliban. Legyen egy kis izgalom is benne. :$ (bár családtagot nem szívesen ölnék meg)
2014. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%

Az elsőbe igen,.

1 milliárd elég lenne hogy mindent megvalósítsak amit szeretnék :)

2014. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
2-es! Te orosz-rulettezhetnél is pénzért, ennyi erővel :D
2014. nov. 3. 16:12
 5/41 anonim ***** válasza:
62%
0-szor
2014. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
51%

pénzért embert ölni, főleg ilyen hülye módszerrel? :O


én nekem még akkor sem kellene azaz 1 mrd ha mondjuk azért kapnám mert jó helyen vagyok jó időben...engem nem irányít a pénz...ti meg álmodozzatok a gombokról meg a milliárdokról :D én tudok boldog lenni 1 mrd nélkül is, és ha kell tudok pénzt csinálni, amennyire épp szükségem van...kiérdemelni és nem csak álmodozni róla :D

2014. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert nem tudnék azzal a tudattal élni, hogy megöltem egy ártatlan embert.
2014. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem! Senki életét nem akarom elvenni, nem számít, milyen életet élt. Isten előtt ezt nem lehetne kimagyarázni, undorító, hogy mit meg nem képesek az emberek tenni a pénzért.

Most komolyan, akik kioltanának egy életet: ti képesek lennétek abból a pénzből nyaralgatni, bulizni, szórakozni, amit egy ember élete árán szereztetek meg?!

2014. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Én nem nyomnám meg a gombot. Utána soha nem tudnék nyugodt lelkiismerettel élni, tudva, hogy megöltem valakit, még ha nem is ismertem soha. Ennyi erővel én is lehetnék az, aki meghal azért, hogy valakinek legyen egymilliárd forintja. Számomra nincs az a pénz, amiért érdemes lenne kioltani egy ember életét.
2014. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
58%
Csak, ha én választhatom ki azt, aki meghaljon.. de akkor többször is megnyomnám:D
2014. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!