Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék a piszkálás ellen?

Mit tehetnék a piszkálás ellen?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim folyamatosan piszkálnak a barátnőmet és engem.Elveszik a kajánkat,eldugják és turkálnak a cuccaink között és csúfneveket adnak nekünk.A hátunk mögött is röhögnek meg ilyesmik.Rajtunk kívül még pár fiút is piszkálnak.Mit tehetné(n)k ellene?14/L

2017. máj. 19. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Azt kell ilyenkor csinálni hogy vagy iskola után szólsz bátyádnak és elkapjátok őket vagy szólsz a tanárodnak és a tanitás után , miután a tanári már üres a tanárral közösen elkapjátok őket vagy nem szólsz senkinek és suli után megvárod és elkapod őket. Aztán lehet azt is csinálni hogy ordítasz velük vagy komolyan tárgyalsz velük vagy megeszel egy csokit és eltűröd , de a legjobb ha elkapod őket !
2017. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Állítsd őket szépen sorba az udvaron aztán..... Gépfegyver.
2017. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:(
2017. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam általánosban. Engem szért csúfoltak mert dagi voltam, de nem én voltam a legelhízottabb. Csak ezt ők nem fogták fel.

Azt lehet tenni, hogy visszaszólsz nekik. Vagy tökön rúgod az ehyiket. Ha az utóbbit választod akkor készülj fel, hogy beköpnek majd a tanárnak és akkor a barátnőddel el kell mondatotok mindent! Tényleg mindnet! Amit ők mondtak, amit ti mondatok, mindent.

Hidd el középiskolában már kevésbé lesznek ilyenek a fiúk, egyetemen/főiskolán pedig már semennyire. (Én szeptembertől megyek egy egyetmre, és már most láttam, hogy ott már mindenki komolyan veszi a dolgokat, és elfogadják a másikat.)

2017. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Öld meg magad
2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevált
2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!