Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig cseszegetem a tanárom...

Mindig cseszegetem a tanárom 18/l Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm,akit úgy piszkálok,hogy mindig nézem,belenézek a szemébe,mosolygok rá,és őt ez zavarja,és elpirul (egyáltalán nem szeretnék tőle semmit)csak élvezem hogy van ami piszkálja :D Egyszer iskolában,egy beszédet kellett mondani,egy ideig ment is neki,de aztán rám nézett,persze hogy szépen néztem rá,és mosolyogtam,és annyira zavarba jött szegény,hogy elpirult,és elfelejtette a szövegét,és hirtelen csak hablatyolt :DD Órákon ha megteheti rám sem néz,fel sem hív csak itt-ott.Van úgy hogyha elmegy mellettem,már rám sem néz,de látom hogy mosolyog,és pirosodik.A tanárnő kb:36éves

2017. máj. 13. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem?

Órán viccelődni még azt mondom... de minek flörtölsz vele, ha semmit nem akarsz tőle?

Viszont beszéd közben,mikor az egész iskola előtt beszél, szórakozni vele, hogy leegesse magát, haaaaat...... maradjunk annyiban, nem szép dolog.

2017. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Szerintem bunkó vagy.
2017. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Te sajnos egy pszichopata vagy.... Cél nélküli piszkálódás az az.

Az összes pszichopata piszkálja a többi embert, célja nincs vele, "csak".

2017. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

MÁr a megfogalmazás is: "cseszegetem" a ...


Te is tudod, hogy mit csinálsz, csak nem érdekel téged. Nincs benne semmi empátia, üres vagy.

Aki cél nélkül cseszeget, mert "élvezi", az bizony komoly beteg!

2017. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De miért? Ez miért bunkóság? Hülyéskedek,és ezzel a tanárnő is tisztában van
2017. máj. 13. 19:45
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

Elég béna tanár lehet, ha nem tudja kezelni ezt a helyzetet. :)

Még ő jön zavarba? Egy tanár bármikor megszívathat egy diákot, csak feleltetnie kéne.

Szóval, ha ilyen béna, akkor megérdemli :D

2017. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Blondie.W ***** válasza:
18%

Őszintén, én a reakciójából azt szűröm le, hogy bejössz neki. De lehetséges, hogy szégyenli mert tanár, és még nő is.

Csak hát sokan elfelejtik, hogy. a tanár is ember. :D

2017. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már azért sem szivatgat,mert akkor bele kéne néznie a szemembe,és akkor tudja mi lesz a vége.Vagy volt hogy jött ki a tanáriból,látta hogy jövök ki az osztályból,hirtelen vissza ugrott a tanáriba,csak ne kelljen rám néznie.Eskü ez már cuki :DDDD
2017. máj. 13. 19:50
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó 3 a kérdezővel együtt idióta....
2017. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Jobb játékod nincs??? Hülyegyerekek játéka.......


Valami retard, sérült lehetsz te.

2017. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!