Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szeretessem meg magam...

Hogyan szeretessem meg magam a tanárommal?

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy még jobban kedveljen...

nő 45-50 körüli



2017. máj. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy milyen célból szeretnéd hogy jobban megkedveljen.Itt gondolhatok arra hogy azért szeretnéd hogy megkedveljen mégjobban mert szeretnéd ha felértékelne... Akár az is lehet hogy semmi ilyen szándékod nincs.

Viszont nem értem hogy miért nem elégszel meg annyival hogy kedvel.

Azt meg nem értem hogy neked miért lenne jó ha ő jobban kedvelne téged... (Bár ez magánügy...)

Igazából ahogy viselkedsz az órán és ahogyan bánsz vele azt észben tartja és neki lesz rólad egy véleménye.Ha meg beszélgettek akkor is lesz rólad véleménye.Szóval ha ismer akkor ő tudja hogy mennyire kedvel téged.Nem hiszem hogy lehetne valamilyen dologgal megszerettetni magad mivel a tanárok nem tárgyak ugyebár... Szóval azt javaslom hogy csak add magadat és beszélgess vele és ennyi.Telhetetlen meg ne legyél:)

Örülj annak ha kedvel.

2017. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hatokes köszönöm a gyors valaszt
2017. máj. 21. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj, mindig legyen kész a házi, csináld meg, amit mond, órán jelentkezz, de ne menj az agyára. Hétköznapi helyzetekben legyél vele figyelmes, kedves, előzékeny és udvarias. Ennyi, amit tehetsz, ha azt akarod, hogy kedveljen, ennél többet nem tehetsz (és még ezután sem biztos, hogy kedvelni fog).
2017. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ne nyalizz, mert a tanárok átlátnak rajta, és a többségük nem szereti.
2017. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!