Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ha fenyegetnek,...

Mit tehetek ha fenyegetnek, piszkálnak az osztály társaim?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött ,hogy volt egy barátnőm (csak mondok eg nevet) Zsófi. Mikor jóban voltam vele belépett a telefonomon a messengerébe. Mikor össze vesztünk én beléptem a messengerébe ,mert azt hittem tervez valamit ellenem és ezt ki akartam deríteni. Az oszályomban van kettő 15 éves lány Vivi és Viki,nagyon durvák és erőszakosak. Mikor meglátták ,hogy beléptem Zsófi messengerébe egyből elmondták neki. Ezért Zsófi bosszuból azt hazudta ,hogy én megprobáltam feltörni Vivi és Viki facebookját. Egyik szünetbe oda jött hozzám a két lány és megfenyegettek ,hogy megvernek ha kiderül ,hogy ez igaz-e. Mondtam ,hogy nem igaz és ne higyjenek neki ,de nem érdekelte őket. A két lány már 3 éve járnak az osztályunkba és egyszer már megis pofoztak,elneveztek "air maxes k*rvának" stb.. pedig én semmit nem tettem amíért így kéne bánni velem. Félek ,hogy Zsófi tele beszéli fejüket és úgyra terrorba tartanak... A tanárok és a szülők se érdeklik őket. Álítólag megbuknak ,de tartok attól ,hogy az utolsó pár hetet nem fogom ki bírni mellettük és tényleg megvernek. Még rövid nadrágot se márkás cipőt nem merek azért felvenni ,mert felhívom vele magamra a figyelmet és akkor tuti elkezdenek piszkálni és meg is vernek,hisz egyszer már megtették ,akkor miért ne tehetnék meg újra? 13/L
2017. máj. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerj segítseget a tanarodtol.
2017. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Az megvan, hogy te is pont ugyanannyira tudod őket cs*sztetni, mint ők téged? Te miért nem fenyegeted meg őket? Te miért nem mondod azt nekik, hogy megvered őket? Na hajrá! Ne hagyd magad!
2017. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem szabad hagyni magad... állj ki magadért! utolsó kommentelőnek igaza van.
2017. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy azért a határokat ismerve!

(3/3 voltam)

2017. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy álljon ki magáért, ha azok 3-an vannak ellene?
2017. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!