Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, ti ha úgy volnátok...

Tanárok, ti ha úgy volnátok vele, hogy lenne egy diákotok akivel kapcsán úgy látjátok, ha azért bejöttök neki, és év vége lenne, jobbik esetben a diák utolsó éve abban a bizonyos intézményben, és 2-esben lennétek, belemennétek egy csókba?

Figyelt kérdés
Egy csókba, diák utolsó évén vagy legalábbis év végén és biztosra tudná hogy nem fog meglátni senki,belemennétek egy szimpla csókba? Vagy volt már valamilyen tanárnak hasonló szituációban része? Nyugodtan meg lehet írni,ha így kellemetlen,akkor lehet privátban is :)

2017. máj. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy nem.
2017. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Az kevés egy csókhoz, hogy én bejövök valakinek. Annyira azért nem vagyunk kiéhezve a csókra. (Mellesleg olyan nincs, hogy "biztosra tudná", hogy nem lát meg senki. Hogy lehetne bármit biztosra tudni. Aztán fotó a facebookra és volt állás, nincs állás.)
2017. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Normális felnőtt ember nem fog megcsókolni egy gyereket, akinek a nevelése rá van bízva. Ez a tanári hatalommal való visszaélés, lelkiismeretes pedagógus ilyet nem tesz.


Az más kérdés, hogy biztos van sok pedagógus, aki nem lelkiismeretes...

2017. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok tanár de annak készülök.

Nos azt kell mondjam hogy nem, álszentség lenne azt mondani hogy azért nem mert erkölcstelen vagy szabálytalan, igazából szimplán csak azért mert túl kockázatos mi van ha csak ki akar cseszni velem vagy ki akar rúgatni. Én nem merném megkockáztatni, de amúgy ha bíznék benne és jóban lennénk meg tetszene is és egyértelmű utalást tenne rá akkor is azt mondanám neki hogy ha nagyon szeretne ilyesmit csinálni akkor is várjuk meg amíg elballag.

2017. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

4-es vagyok

azt hozzátenném hogy azért középiskolába készülök majd tanítani általánosban azért ez nyilván tabu :D

2017. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Előző, te még gyerek vagy, ezért gyerekfejjel látod a dolgokat.
2017. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
21 éves szerinted gyerek? ok
2017. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!