Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más 16-17 éves diák hány óra...

Más 16-17 éves diák hány óra fele ér haza a suliból? Én személy szerint 5-6 óra fele úgy, hogy a bizonyos város ahova járok kb.20 km-re van tőlem. Más is hasonlóan van esetleg? Érdekelne.

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
En 40 percre vagyok a sulimtol es 15 re erek haza . napi 6 oram vam egyszer 7
2017. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hétfőn és csütörtökön általában 5re érek haza

A hét többi napja se jobb akkor is kb 4 vagy negyed5 körül.. Ráadásul teljesen kimerült vagyok és semmi erőm nincs este még tanulni

Ha hazaérek 5re eszek, pihenek egy kicsit és már fél7 van kb és ezután kedvem sincs tanulni viszont muszáj :/ főleg hogy reggel meg 5kor kelek

2017. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden nap 7 órám van, ami 3/3 3-ig tart, pénteken van 2 óra tánc (tesi helyett), aznap fél 5-ig vagyok bent.

Én 25 km-t utazom, így kb. 3/4 4-re, illetve 6-ra érek haza.

2017. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem hétfőn 9 órám van (tömegtesi miatt)kb fél 5-re érek haza, kedden 7 óra, de utána rögtön megyek magántanárhoz és így fél 7 körül érek haza, szerdán 8 órám van (az utolsó kettő nem rendes órarendi óra, hanem ECDL)kb 4-re vagyok otthon, csütörtökön 6 óra kb fél 3-ra vagyok otthon, pénteken 6 óra, de utána 4-től fél 7-ig biosz érettségi felkészítőre megyek, így csak kb fél 8-ra érek haza.

10.oszt.

2017. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5 körül végzek, fél 6-ra vagyok otthon.
2017. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, 12.-es igaz már nem járok be mivel nekünk május óta nincs tanítás.

Régen a várostól fél órára laktam de óránként két busz indult, így ha hat órám volt akkor háromnegyed háromra, ha 7 akkor fél négyre értem haza.

Most mivel már itt lakok, így ha 6 órám van akkor kb háromnegyed kettő, ha 7 akkor fél háromkor érek haza.

2018. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!