Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen embert miért engednek...

Ilyen embert miért engednek tanítani?

Figyelt kérdés

Leírom mi történt és miért gondolom ezt.


előző héten hétfőn matekból írtunk egy dolgozatot amit kikaptunk.

Nekem négyes lett.

Az osztályból a többi fiúnak ilyen 1-es, 2-es lett, a tanárnő viszont megengedte nekik, hogy írjanak egy javítót és ha az jobban sikerül majd azt írja be.


Fontos megjegyezni ezekről a fiúkról, hogy rendetlenek, zavarják az órát stb.


Amikor írták a javítót én az nap orvosi vizsgálaton voltam de ugye nekem amúgy sem kellett volna írni, mert négyes lett.


Az nap este megnéztem a mozanaplót és most kapaszkodjatok meg: nem volt beírva nekem a négyes hanem helyette 2 darab egyes!

Természetesen ma megkérdeztem a tanárt, hogy mi ez az egész, erre ő azt felelte, hogy azért írt be nekem két 1-est, mert amikor az a néhány fiú írta a dolgozatot akkor rendetlenek voltak és puskázással értek el jó 4-es, ötös eredményt és nekik mégis azt írta be.


Ti értitek ezt?


Akármilyen hihetetlennek is tűnik ez sajnos így volt ahogy leírtam.



2017. máj. 31. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Igazából azt nem értem, hogy te mit írtál:


"Természetesen ma megkérdeztem a tanárt, hogy mi ez az egész, erre ő azt felelte, hogy azért írt be nekem két 1-est, mert amikor az a néhány fiú írta a dolgozatot akkor rendetlenek voltak és puskázással értek el jó 4-es, ötös eredményt és nekik mégis azt írta be. "


Egyébként a dolog nagyon egyszerű: Osztályfőnöknek szólsz, hogy a négyes dolgozatodra a tanár két egyest írt be, legyen szíves beszélni vele és kijavítano.

2017. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
a kis fiukák tömködik a tanárnéni csunyáját.
2017. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

"Természetesen ma megkérdeztem a tanárt, hogy mi ez az egész, erre ő azt felelte, hogy azért írt be nekem két 1-est, mert amikor az a néhány fiú írta a dolgozatot akkor rendetlenek voltak és puskázással értek el jó 4-es, ötös eredményt és nekik mégis azt írta be. "

Ezt a mondatot akárhányszor olvasom el, nem bírom értelmezni :D Ha puskázással lett 4-es meg 5-ös a dogájuk, miért írta be nekik a jó jegyet? És ha te amúgy is hiányoztál aznap, neked meg mire írt be jegyet és főleg miért 1-est?

Mondd meg az osztályfőnöködnek.

2017. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Bocsi, de én sem értem, hogy mit akarsz mondani.
2017. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jól van akkor megmagyarázom érthetőbben ezt a mondatot:

a tanárnő azt felelte, hogy amikor a többi fiú írta javítót, akkor rendetlenek voltak és puskáztak.


A tanárnő mondta, hogy látta azt, hogy puskáznak de mégsem vette el tőlük és sikerült nekik jó jegyet és összehozni és nekik azt írta be.


És ezek miatt: mert ők rendetlenek és puskáznak, emiatt írt be nekem kettő 1-est a 4-es helyett.


Így már értitek?

2017. máj. 31. 18:01
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
A dolgozat meg van? Vagy visszakérte?
2017. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
a dolgozatot eleve nem hoztuk haza csak megnéztük
2017. máj. 31. 18:06
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
És nem kéred vissza? A szüleid mit szóltak ehhez? Igazgatónak nem szóltál?
2017. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Azt hitte, hogy te is puskáztál és mivel nem voltál ott azon a napon, te nem írtál ezért írta be az egyest. Egyébként milyen vagy matekból átlagban? Te is szoktál puskázni?
2017. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
10-es! Látom semmit nem fogtál fel abból amit leírtam.
2017. máj. 31. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!