Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tartja még valaki a pedagógusn...

Tartja még valaki a pedagógusnapot?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit adtok?

Tanárok elvárják, hogy kapjanak?



2017. jún. 4. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettünk a tanárainknak virágot meg asszem valami italt.Örült neki akivel beszéltem, de nem nagyon láttam mást ajándékkal.
2017. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban mindenkori 8.osztály tartott pedagógusnapi műsort, és tőlünk kávéfőzőt is kaptak. Gimibe csak 1-1 szál virágot kapnak a minket tanítók az osztály nevében
2017. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Remélem, hogy nem, mert a tanárok többsége nárcisztikus, bekattant emberkínzó vadállat, akiket legjobb lenne azzal megünnepelni, hogy börtönbe zárjuk őket. Tisztelet persze a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára, de tény, hogy sok közöttük a félresikerült példány.
2017. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk muszáj tartani, tanáraink kb elvárják... (Középiskola)
2017. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a suliban a rádióban volt egy vers a tanárokról. Én a kedvenc tanáromnak vettem egy milka bonbont, mer szerintem megérdemli. Az osztályból én voltam az egyedüli aki adott ajándékot valamelyik tanárnak.

Valahogy a pedagógusnap már kiment a divatból. Nálunk a tanárok nem várják el az ajándékot, de azért szerintem jól esik nekik ha kapnak egy apróságot.

2017. jún. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem éreztem úgy általánosban vagy gimiben, hogy az egész évi cseszegetés után még nekem kéne ünnepelnem a tanáraimat. Persze kötelező volt osztálypénzből virágot vagy csokit venni nekik, mert ők elvárták.
2017. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztályunk majd az utolsó/utolsó előtti héten fog közösen ajándékozni. De én mindig jobban szerettem év záron 2-3 kedveltebb tanárnak adni valamit,de szerintem most is az lesz.
2017. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!