Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőmmel azért nem akar...

Barátnőmmel azért nem akar összejönni egy fiú, mert nagynak tartja a lány orrát. Ilyen komolyan létezik?

Figyelt kérdés

Neki nem mondtam, mert nyilván rosszul érintené a dolog. Arról sem tud, hogy érdekelne valakit. De akit érdekelt, az ezért nem akarja őt.

Komolyan ennyire felszínesek az emberek? De ő erről nem tehet.

Szóljak neki erről?



2017. ápr. 24. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúk még nagyon gyerekek.
2017. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én kb 20 évesen az ajtófélfát megdugtam meg a léket a dinnyében, képzelheted, mennyire érdekelt, ha egy csajnak egy milivel nagyobb volt az orra. Az a kis nyomoronc eléggé el lehet telve magából, majd ha jól pofára ejtik, rájön, hogy nem körülötte forog a világ.
2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Amig nem látjuk legalább képen, nem lehet jo választ adni. Lehet akkora neki, hogy tényleg zavaro.
2017. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából azért is értetlenkedek, mert nagyon sok előnytelen külsejű embert ismerek, akiknek viszont van párjuk. És náluk nemcsak egy orr a hiba. Mégis felvállalhatóak.

Nem tudok képet küldeni, és a beleegyezése nélkül nem is szabadna. Tuti megkérdezné, hogy minek akarom fotózgatni.

2017. ápr. 24. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért olyan meglepő ez? Van akinek ez tetszik van akinek az. Ez van. Hadd legyen már szerencsétlen srácnak lehetősége olyat választani aki tetszik neki...
2017. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor márcsak annyi a kérdés, hogy szóljak neki erről vagy nem érdemes? Jobb ha tud róla akár így utólag is?
2017. ápr. 25. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!