Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok írni búcsú idézetet...

Tudnátok írni búcsú idézetet tanároknak?

Figyelt kérdés
Elköltözik az egyik tanárunk, és neki szeretnénk kedveskedni. Tudom keressek rá...google a barátom, kerestem is, de olyat nem találtam amire azt mondtam volna, na ez tényleg jó lesz. Itt általában mindig jobb tippeket, ötleteket kapok. Köszönjük a segítségeteket előre is!

2017. jún. 8. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanárról van szó? Miket tanít?
2017. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt, az irodalom tanárnőről van szó:)
2017. jún. 8. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami egyedit kéne szerintem alkotni neki, van esetleg kedvenc költője, irója akinek esetleg van sajátossága az írásban?? Vagy megmaradt feljegyzések előadás módjáról, mert akkor egész kis pofás dolgot lehetne készíteni.

Ha nem tudsz semmi ilyenről, akkor így is tehetek egy próbát akár, viszont igazán jó dolgokat csakis az tud írni, aki ismeri a személyt magát, mivel akkor tudod hogyan viselkedik és ezeket játékosan belecsempészheted az írásodba.

2017. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Megettem egy rántott békát, hoztam Önnek bontott téglát! Építse be kunyhójába, fűtse fel és tegye ágyba, mert ha fázik jó a tégla, olcsóbb is volt mint a cékla. Aztán nehogy rosszat tegyen, nehogy romlott tokányt egyen, isten Önnel drága felem, hiányozni fog majd nekem!" :-)
2017. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. jún. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!