Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak az osztálytársaimnak?

Mit adjak az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés
idén elmegyek az osztályból és mivel elég régóta ismerem őket szeretném meglepni őket valamivel, mégse emlék nélkül hagyjam ott őket. kérlek segítsetek.. 13/l

2017. jún. 15. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagy pofont :D
2017. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ajándékozás lesz, vagy miért kéne bármit is adni nekik?


Akarod, hogy készítsek karkötőket? 1000 Ft/darab :)

2017. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csa mégis csak az osztálytársaim voltak xddd
2017. jún. 15. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szép gesztus Tőled! Az a baj, hogy ami valóban szép emlék lenne az kicsit drága lenne. Mint az egyik hozzászóló írta a karkötőt. Egy 24 fős osztálynak az 24 ezer forint. Én a helyedben vinnék egy kis sütit vsgy tortát, üdítőt és osztályfőnöki órán megennétek esetleg felidéznétek a szép emlékeket meg ilyesmi. Persze előtte szólnod kellene az osztályfőnöknek, hogy támogat e benne. És mondjuk, hogy emlék is legyen készítsetek fotókat.
2017. jún. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a süti lesz a legjobb megoldás, csak szerettem volna olyat, ami maradandó :)
2017. jún. 16. 11:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam a dolgon. Valójában akkor jársz a legjobban, ha az emlékkönyvedet adod oda nekik. Hogy rajzoljanak bele, és írjanak. Cserébe te is írhatsz az övékbe.


Hidd el nem fogod megbánni. Én már harminc felett vagyok, de még mindig megvan az ált. iskolás emlékkönyvem. És nagyon jó érzés lapozgatni.


Sokkal tovább megmarad, mint akármilyen kütyüsz. Felrakod a könyvespolcra, és az ott is marad. Facebook és társaik már nem lesz sehol, de az emlékkönyved megmarad.


Persze ettől még rendezhettek búcsúbulit is, főleg, ha tudod mi a kedvenc kajájuk.

2017. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom❤
2017. jún. 17. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!