Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyenkor mi a baja van?

Ilyenkor mi a baja van?

Figyelt kérdés
Most volt szóbeli érettségi, aztán ott voltam én, meg egy srác aki vagy másfél éve nem szólt hozzám, mitöbb rühellt. A lényeg hogy észrevettem, hogy a pad alatt finoman odaérinti a cipőjét az enyémhez, amikor meg nem voltak bent az osztálytársai, kérdezett tőlem valamit. Ami szokatlan volt, mert vagy másfél éve hozzám se szólt (én is fiú vagyok, azért pipa rám mert tetszik a huga, meg az osztálytársai melegnek tartanak, szerintem ő is vagy nem tudom)

2017. jún. 21. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodsz, hogy miért kérdezett tőled valamit? Mert csak te voltál ott, akitől kérdezhet. A cipő dolog meg véletlen volt, nem figyelte a lábát. Ennyi.
2017. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de fura mert a másik teremből jött át, ahol ottvoltak az osztálytársai a papírral
2017. jún. 21. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd.
2017. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért basztatott másfél évig, nyilvan xd
2017. jún. 21. 08:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Így mutatja ki. Kicsit óvodás, de ez van.
2017. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha azt hiszi meleg vagy, akkor így akar közeledni, mert ő is meleg. Ennyire értetlen a mai világ?!
2017. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
msj összejöttetek ? seggbedugott már ?
2017. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!