Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vélemenyeitek, modell témával...

Vélemenyeitek, modell témával kapcsolatosan?! Mit gondoltok errol a storyrol?

Figyelt kérdés
Voltam a hét elején castingon illetve meghallgatáson azután, hogy regisztráltam a hirdetésükre. Nincs portfólióm mivel még sosem voltam ilyen helyen, de a saját képeimre is azt mondták,hogy látnak esélyt... ma pedig megerősítették telefonon, hogy együttdolgozhatnánk, mivel a képek amiket ott lőttek rólam is biztatóak. Reklámfotózások, kozmetikai cuccok reklámozása,stb... 20 éves vagyok, ami ilyen téren már elég idős, és 100 ezer forint lenne egy portfólió, ami után természetesen nem garantált hogy lesznek megrendelők akik engem akarnának! Ti mit gondoltok? Tapasztalataitok? :) képeket küldök privátban, annak aki segíteni szeretne nekem. Köszönöm :))
2017. jún. 21. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha komolyan bele akarsz vágni akkor csináltass egy profi portfóliót és keress egy ügynököt. Nem lesz olcsó, de ahogy egy pékség megnyitásához is kell alaptőke úgy ehhez is.


Egy ilyen tömegügynökségnél csinálnak rólad valami portfóliószerűt amit bevágnak egy adatbázisba amiben lesz ezer másik szép lány, a megrendelő meg válogathat. Hiába vagy szép, ez sokszor a szerencsén múlik. Lehet hogy hívnak 3-4 helyre, egy másik lányt meg csak egyre de pont azzal fog berobbanni, tehát lutri. Célravezetőbb lehet keresni egy olyan rutinos ügynököt aki betol téged ide-oda.

2017. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szolidabb képek jöhetnek.
2017. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minket anya kis korunkba vitt el, alsósok voltunk vagy ilyesmi. Beszélgetés volt, meg ugye megnéztek minket. Aztán mondták, hogy akkor csinálnak portfoliót, 40000 fejenként, aztán mindenképpen jelentkeznek. Anya végül arra jutott, hogy elég egyikünkről csináltatni - gyanakodott. Húgomat az elmúlt 10 évben nem hívták.
2017. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!