Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen lesz a reakciójuk?

Milyen lesz a reakciójuk?

Figyelt kérdés

Régen két osztály voltunk....egy jobb és egy rosszabb osztály. Én sajnos a rossz osztályba kerültem, nem azért mert rossz tanuló vagy, csak így hozta az élet. A régebbi osztályom nagyon megalázott, mindennek lehortak, kigúnyoltak...stb. Aztán szerencsére össze tettek bennünket a jobb osztályal...akik ezt nem csinálják. Jóba vagyok velük, de sajnos a másik osztályból is szeretnek emberreket...még akkor is , hogy tudják mennyire kétszinuek. Velem egy kicsit jobban barátkoznak, ami nagyon szuper.

Most pedig kaptam egy olyan lehetoseget, hogy egy modellugynokségnél dolgozzak,Budapesten....mint modell. Szerintetek mi lesz a reakcioja az ellenségeimnek akik egybe az osztalytarsaim ? Most még nem szóltam neki, de hamarosan megfogják tudni.......és szeretnék mindenre felkészulni



2016. jún. 24. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lesz a reakciójuk? Tovább gúnyolódnak. De most nem azért, mert gyerekek vagytok és tréfásak, hanem azért, mert irigykednek rád :D

Szerintem vállald el az állást, mert mateket mindenki tud tanulni, de modell csak a szépekből lehet.

2016. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Még szép hogy vállald el!:)

Ahogy az előttem szóló is írta, irigyek lesznek. Az is lehet, hogy ezért gúnyolni fognak. De ne vedd fel a sértegetéseiket.

És egyébként, ha durvulna a helyzet, a suliváltás is lehetséges. :)

Sok szerencsét! :)

2016. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!