Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen esetben mit tehetnék?

Ilyen esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A tanáromba beleszerettem és szinte azonnal el is mondtam neki.Ő nyílván nem viszonozza ami rendjén is van.Egy idő eltelt már...

Úgy érzem ha nincs velem hiányzik és egyre jobban érzem azt hogy szeretem.Mi viszonylag sokat beszélgetünk mindenféle dolgokról.Igazából azt érzem hogy ő a mindenem.Ha lefekszem mosolyogva alszom el mert vele beszélgettem és reggel mosolyogva kelek fel.Igaz már jövőre nem tanít de tartom vele a kapcsolatot és amikor ráírtam múlthéten azt éreztem hogy egyre szorosabb kapcsolat alakul ki köztünk (nem szerelmire gondolok) múltkor elmentünk osztállyal valahová és már visszaértünk egy adott helyszínre ott mindenkivel ökölpacsizott, még velem is és utána ott maradtam vele beszélgetni egyik tanárról és utána nyújtottam az öklöm hogy elköszönjek tőle és mondta hogy ő inkább kezet fog velem aztán a sima kézfogásból lett egy két kézzel való kézfogás.Szóval most mêgjobban kijövök vele mint eddig és így nem hiszem hogy eltudnám felejteni.Fiúkkal szoktam ismerkedni és beszélgetni is de valahogy azt érzem hogy nekem csak a tanárom kell aki nem lehet az enyém.A tanárommal pedig arról hogy én mit érzek nem szoktam vele beszélgetni mert nem szeretnék neki rosszat.

Már próbáltam undorító dologra is gondolni hogy elfelejtsem de az sem ment.Egyszerűen nagyon megfogott engem a belső tulajdonságai na meg persze a külsője is.Már azt is próbáltam hogy nem írtam neki hátha enyhül valani de semmi.Viszont nem szeretnék neki rosszat mondani vagy rosszul cselekedni, esetleg rányomulni és bepróbálkozni mert akkor nem lennénk ilyen jóba.

Viszont én elfogadom az összes jó és rossz tulajdonságát is.Órán megfigyeltem és sok mindent megtudtam róla pedig nem beszélt olyan dolgokról, csak egyszerűen látom.Szeretném továbbra ha megmaradna a jó viszonyom vele viszont a szerelem az aminek megkéne itt szünnie valahogyan.

Meg amúgy mondta hogy bármikor írhatok neki és ha ráér majd visszaír csak nem akarok olyan lenni aki mindig ír neki, de igazából nem is tudom hogy mikor írhatnék neki?



2017. jún. 22. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem "ki kellene kötni a hajót" az egészséges, hétköznapi barátság "kikötőjében".

Ha másért nem is, de azért mindenféleképpen fontold meg minden cselekedetedet, hogy mindig találsz olyan rosszakarót, aki pillanatok alatt kompromittálni próbálhatja a tanárodat - a legperverzebb összeesküvési elmélettől kezdve, - ami az állásába kerülhet és lehet, hogy soha többé az életben nem fog a szakmájában munkát találni, - ha belefuttok ebbe!

Okos legyél, - ha nem akarsz ártani neki!

2017. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Dagadt vagy?
2017. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Semmi esetre nem ártanék neki és írtam is fentebb erről...

#2 nem, nem vagyok dagadt.

2017. jún. 22. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Hogy néztek ki?


Nehogy azt próbáld nekünk bemesélni, hogy a tanár egy Harrison Ford kaliberű pasas, te meg kb olyan vagy mint Reese Witherspoon!

2017. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy a kinézetünk az hogy jött ide...

Egyáltalán nem segítesz ezzel semmit...

Nem vagyok szép lány, mások szerint a tanár nem szép de mindenkinek más az ízlése és nekem a belső sokkal fontosabb és nincs köztünk semmmit és nem is lesz.Ez egy plátói szerelem, de még a kérdésemre sem kaptam választ...

2017. jún. 22. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Legelőször is, hány éves vagy te, illetve mennyi a tanárod?

És várjunk csak... tehát akkor nem beszélsz vele az érzéseidről már, de régebben már elmondtad neki, hogy mit érzel iránta, ha jól értettem, ugye? Hogyan fogadta, mit mondott?

Szerintem ezek után neki is figyelembe kellene vennie a te érzéseidet, és nem húzogatnia előtted a mézesmadzagot azzal, hogy bármikor írhatsz neki meg stb., stb. Ezzel csak neked árt! Sokkal jobb lenne, ha nem lenne ilyen közvetlen veled, akkor te is könnyebben és hamarabb túl tudnád tenni magad rajta. De hát erről ennyit, mindegy. Szerintem próbáld meg te tudatosan kevesebbszer keresni a társaságát, kevesebbet beszélni vele. Egy darabig nagyon rossz lesz és iszonyatosan nehéz is betartanod, hogy nem keresed, de hosszútávon ez lesz a kifizetődő, hidd el! Kitartást, el fog múlni (bármennyire is hihetetlen most), csak ahhoz az kell majd, hogy már ne legyetek annyira kontaktban. Sőt, majd ha végzel a suliban, és nem is találkozol vele, na onnantól lesz majd egyre jobb - ha persze addig nem sikerül túltenned magad. :)

2017. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
És azt kihagytam, hogy esetleg megpróbálhatnád azt is, hogy elkezded azokat a tulajdonságokat, viselkedési formákat, stb. keresni benne, ami NEM tetszik neked. Lesz ilyen is, hidd el, csak ne csodálattal és imádattal próbáld nézni őt, hanem egy picit objektívebben. Tehát tudatosan próbálj meg kiábrándulni belőle. Nehéz, de működhet. :)
2017. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6-7

Köszönöm a normális választ!

2017. jún. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!