Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elképesztően magányos vagyok!...

Elképesztően magányos vagyok! Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sok barátom volt. Közülük csak néhány akik közelebbiek voltak, a többiekkel jól elszórakoztunk. Aztán a többségnek lett párkapcsolata vagy már nem vltunk jóba mert csalódtam bennük, és megszakadt a kör. Elhanyagoltuk egymást. Azt szoktam észrevenni mostanábaan, hogy nincs senk akinek elsírhatnám a bánatom vagy akikkel megosztanám az örömömet. Én úgy hiszem jó barát voltam. Mindig számíthattak rám, még ha egy családi összejövetel közepén is voltam.


Van barátom, aki szeret, de neki sem mondhtok el mindent. Nem akarom fárasztani a lelkizésemmel. Volt egy lelki válságom, de nem depresszió csak valami ahhoz hasonló. Már rég jobban vagyok. Most ez nem tudom mi. Most járok egy képzésre, ahol szintén mindenki el van a többiekkel én pedig kívülálló vagyok. Régen barátkozós voltam, mostmár azt várom h felém nyissanak. Talán felnőttem? A régi legjobb barátnőmmel sem tudom már úgy megértetni magam. Nem kommunikálunk, nincs kontakt...


2015. jún. 25. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
"Aztán a többségnek lett párkapcsolata"- na igen, ahogy lenni szokott. Én pár napja vesztem össze a legjobb barátommal a hülye pi.sa nője miatt. Kapja be mind a kettő. A másik meg, hogy elég nagy probléma, hogy a barátodnak nem mondhatod el a problémáit, akkor ez ilyen ál kapcsolat, hogy legalább van valakid, elvagytok egymással, vannak programok, szeretitek is egymást, de még sem az igazi. Én nem érzem a magányt, mert van mással is megfelelő kontaktom, de majd biztos érezni fogom, bár úgy is ki fogunk békülni, ezzel azt akarom mondani, hogy ne foglalkozz a régi "szép" időkkel, nyiss a jövőre. Ne bánkódj, sajnálkozz hanem nyiss a másik felé, barátkozz. Hidd el ha oda kerülök, én is ezt fogom csinálni és nem rágódni fogok. Keresek barátokat, nyitok, élvezem a dolgokat. Tuti segítettem, adhatsz zöldet. 22/f. :D
2015. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"A mélység útja mindig magányos - a tengerjáró nagy hajók is csak partközelben állnak egymás mellett."
2015. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van barátod, máris fényévekre vagy attól, hogy elképesztően magányos legyél.


Szedd össze magad, vedd fel a kapcsolatot néhány régi barátnőddel, vagy ha látsz egy szimpi csajt, menj oda dumálni hozzá akárhol.

2015. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A magánynak mindig oka van. De sokszor az, hogy nehéz a megfelelő embereket megtalálni, kapcsolatba kerülni és megismerkedni velük. Legalábbis sok idő és próbálkozás kellhet hozzá, olyan értelemben nehéz. Még annak is aki próbálkozik ezerrel, hát még akinek azzal is gondja van...

De nem szabad feladni! :)

2015. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a többségüknek párkapcsolata van, akkor már meg is van, hogy miért.
2015. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem írhatsz ha gondolod :)

2015. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!