Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi beismeri hogy oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi beismeri hogy oda van értem, azt hogy illik fogadni?

Figyelt kérdés
Azt mondta már régóta kinézett engem magának, csak nem mert lépni. Meg hogy első pillanattól kezdve mikor megismert, érzett irántam valamit. Most erre mit lehet mondani? "Köszönöm" :D
2013. febr. 18. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem
2013. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem aki első pillanatra beszerelmesedik, az valószínű, hogy társfüggő.

Vagy az is lehet, hogy szexre vágyik veled, és összekeveri a szerelmet a testi vonzalommal.

Mit mondjál? Azt neked kell tudni, feltételezem felnőtt nő vagy.

2013. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
nyomj nekem légyszi zöld kezeket, mert sok helyre marhaságokat írtam, aztán lepontoztak :)
2013. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gergo_30F ***** válasza:

ha te nem akarsz vele kezdeni semmit, kulturáltan, de egyértelműen add tudtára.


Balu:

egyszer voltam eddig szerelmes, telefonban hallottam őt először, de már akkor határozottan elindult bennem valami, mikor megláttam, már tudtam mi lesz ebből. nagyon nem vagyok társfüggő, se szexközpontú, egyszerűen van olyan, hogy valaki apró jelekből érzi, hogy ebből szerelem lehet. hogy az mennyire hosszúéletű, életképes, az más kérdés, állítólag több féle szerelem is van, én csak ezt ismerem.

2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!